Menaxhoni emailin tuaj të Gmail nga shiriti i menusë me MailTab

Gmail është bërë vitet e fundit, është një nga shërbimet më të mira të postës që kemi në dispozicion sot. Por rritja e tij nuk është kryesisht për shkak të numrit të madh të funksioneve që ai na vë në dispozicion, edhe pse pjesërisht, por kjo është për shkak të faktit se për të përdorur një smartphone të menaxhuar nga Android një llogari në Google është e nevojshme po ose po.

Siç e dimë të gjithë, pjesa e tregut në të gjithë botën e Android është rreth 90%. Shumë prej nesh përdorin Gmail çdo ditë përmes aplikacionit Mail, Spark ose ndonjë klienti tjetër të postës elektronike. Nëse nevojat tona janë themelore, mund të jetë që të jesh në gjendje ta përdorësh atë nga një dritare e vendosur në shiritin e sipërm të menusë thjeshtëson shumë menaxhimin e postës.

Në Mac App Store kemi në dispozicion aplikacionin MailTab për Gmail, një aplikacion që na tregon në një dritare që shfaqet nga shiriti i sipërm i menusë llogaria jonë Gmail dhe përmes së cilës jo vetëm që mund t'i hapim, por gjithashtu mund t'u përgjigjemi drejtpërdrejt.

Mbështet shkurtesat e tastierës, e cila na lejon ta hapim shpejt kur duam të shkruajmë një email të ri ose kur ikona që përfaqëson aplikacionin ka ndryshuar në të kuqe, një ngjyrë që tregon se kemi email në pritje të leximit.

Ashtu si të gjitha aplikacionet që punojnë vetëm me Gmail, ky aplikacion nuk është asgjë më shumë se një thjeshtë version në miniaturë i llogarisë sonë, kështu që ai na ofron vetëm të njëjtat funksione që Gmail na i vë në dispozicion natyrshëm.

MailTab për Gmail është në dispozicion për shkarkim falas, por nëse duam të përfitojmë sa më shumë prej tij, do të duhet të shkojmë në arkë dhe të paguajmë 3,49 euro që kushton për të zhbllokuar të gjitha funksionet, një çmim shumë i rregulluar për shkathtësinë dhe komoditetin që mund të ofrojë ne

MailTab për Gmail - Klient Email (Lidhja e AppStore)
MailTab për Gmail - Klient Emailfalas

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.