Menaxhoni shkarkimet tuaja në mënyrë efikase me Folx GO për MAC

Nëse jeni nga ata përdorues që bëjnë shkarkime të vazhdueshme dhe të bollshme të muzikës, filmave, dokumentarëve, programeve, serialeve televizivë dhe më shumë, aplikacioni që ne prezantojmë sot do t'ju magjepsë sepse ka të bëjë me Folx SHKO, Një menaxher i plotë dhe i fuqishëm i shkarkimeve për Mac.

Faleminderit Folx SHKO ju do të shijoni kontrollin mbi shkarkimet tuaja që gjithmonë keni dëshiruar dhe kurrë nuk keni pasur; jepni përparësi disa shkarkimeve mbi të tjerët, organizoni shkarkimet tuaja në mënyrë tematike, shtoni më shumë shkarkime në mënyra të shumëfishta dhe të thjeshta ... Ju mund t'i bëni të gjitha këto dhe shumë më tepër me Folx SHKO se, përveç kësaj, tani mundeni merrni me një zbritje të madhe Kohe e Kufizuar.

Folx GO ju jep kontroll mbi shkarkimet tuaja

Ju e dini se çfarë është Folx SHKO, një menaxher shkarkimesh, tani duhet të përfitoni vetëm nga oferta që ju sjellim sot dhe përfitimet që do t'ju japë ky aplikacion. Sepse Folx GO ju jep kontroll më të madh gjatë shkarkimeve tuaja rrit shpejtësinë e shkarkimit dhe lehtëson një shkarkim shumë më efikas:

 • Shkarkoni më shpejt duke programuar një shpejtësi të caktuar për data dhe orë specifike.
 • Programoni shkarkimet tuaja brenda një diapazoni kohor dhe data, në mënyrë që të mos ndërhyjë në seritë që shikoni në transmetim.
 • Ndani shkarkimet tuaja në deri në 20 fije, duke ndihmuar në rritjen e shpejtësisë së shkarkimit.
 • Ruaj kredencialet e hyrjes shkarkoni faqet e internetit në mënyrë që Folx GO të fillojë të shkarkohet më shpejt.
 • Etiketoni shkarkimet tuaja kështu që ato janë të lehta për tu kërkuar dhe për të gjetur edhe nëse ka kohë që nuk i keni bërë.
 • Shto automatikisht muzikë dhe video të shkarkuara në listat përkatëse të luajtjes iTunes falë etiketave të caktuara.

Folx SHKO Ka një çmim të zakonshëm prej dhjetë eurosh, por tani mund ta merrni me një zbritje prej 90% për vetëm 1,09 € falë promovimit të ofruar nga shitjet e Mac App Store. Mos harroni se Oferta përfundon nesër, e Mërkurë, 26 Korrik, në mesnatë, kështu që mos u humbni.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

3 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   David hupa dijo

  A funksionon më mirë se Jdownloader?, Apo bën pothuajse të njëjtën gjë.

 2.   Hugo Diaz dijo

  Nuk mund të shkarkohet nga mega.

 3.   Francisco dijo

  Cilat faqe do të më rekomandonit të shkarkoja seri dhe filma aktualë