Merrni 11 aplikacione me një çmim tërheqës me All-Star Mac Bundle 2016

Pako Mac-All Star 2016-0

Ne tashmë kemi një ofertë tjetër në formën e një pakete aplikimi që ndonjëherë ju sjellim nëse janë interesante për ne, pasi që disa oferta janë me të vërtetë të përdorshme, kështu që blerja e këtyre mund të justifikohet mjaftueshëm për të marrë paketën. Konkretisht sot është e ashtuquajtura "Paketa All-Star 2016" që vjen nga StackSocial me zbritje 90% nëse shtojmë çmimin veç e veç për secilën prej këtyre aplikacioneve.

Kjo listë e aplikacioneve fillon me BusyCal 2, një aplikacion kalendarik që tashmë është dhënë në raste të ndryshme dhe që ka filtra inteligjentë dhe lidhje me shërbimet e tjera të kalendarit dhe aplikacionet në përgjithësi, duke qenë mjaft i dobishëm dhe mbase më interesant i të gjithë paketës në varësi të nevojave tona ) Ndiqet nga aplikacioni për organizimin e skedarëve ZHVILLONI mendimin personal me të cilat ne mund të mbajmë gjurmët e asaj që po bëhet në baza ditore dhe të eleminojmë ato aktivitete që na bëjnë të humbasim kohën produktive me një monitorim të sinkronizuar.

Pako Mac-All Star 2016-1

Nga ana tjetër ne kemi redaktuesin e tekstit LightPaper nëse ajo që duam është të shkruajmë faqe dhe faqe pa u ndalur pa ndonjë shpërqendrim të padëshiruar. 

CrossOver 15 është përfshirë gjithashtu për të luajtur lojëra me Windows dhe për të ekzekutuar aplikacione Windows në Mac, Yummy FTP Pro që nuk është asgjë më shumë se një mjet transferimi skedari rrjeti që mund të trajtojë Protokollet SFTP dhe FTPS. Duke vazhduar me aplikacionet e përfshira gjejmë NTFS për Mac 14 e cila mund të përdoret për të trajtuar ndarjet NTFS dhe QuickRes ju lejon të ndryshoni rezolucionin e Mac-ut shpejt.

Më në fund gjejmë "Find Any File" për të gjetur ndonjë skedar në sistem dhe Downie 2, i cili është një aplikacion specifik për të shkarkuar video.

Çmimi origjinal do të ishte 263 dollarë për të gjithë paketën, megjithatë dhe brenda 6 ditëve, kur përfundon oferta, ju mund ta blini paketën për 24,99 $ përmes kësaj lidhjeje.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.