Merrni 6 muaj Apple Music për blerjen e AirPods ose Beats

Apple Music pa humbje

Megjithëse në ngjarjen të martën e kaluar, Apple nuk prezantoi ose madje përmendi AirPods të rinj, kjo nuk do të thotë se ato nuk zënë një vend të veçantë për Apple. Aq shumë sa që tani kompania ofron një abonim 6-mujor falas në Apple Music. Tani, për blerjen e kufjeve nga marka e mollës ose një modeli Beats.

Apple sapo lançoi një ofertë të re që u ofron klientëve AirPods, AirPods Pro, AirPods Max dhe produkte të zgjedhura Beats, një abonim falas gjashtë mujor në Apple Music.

Oferta është vlen vetëm për pajtimtarët e rinj të Apple Music dhe vjen si pjesë e një pakete të re për linjën AirPods dhe Beats. Me blerjen e gjeneratës XNUMX ose XNUMX të AirPods, AirPods Pro, AirPods Max, Beats Studio Buds, Powerbeats, Powerbeats Pro ose Beats Solo Pro, klientët e rinj të Apple Music do të shohin një mesazh në aplikacionin Apple Music për gjashtë muaj falas.

Për klientët që blejnë produkte AirPods ose Beats duke filluar nga sot, Ata do të kenë 90 ditë nga momenti kur e çiftuan blerjen e tyre të re me pajisjen e tyre për të pranuar ofertën.Me Përdoruesit aktualë të produkteve të pranueshme AirPods ose Beats të cilët nuk janë pajtimtarë të Apple Music do të kenë 90 ditë nga përditësimi në versionin e fundit të iOS dhe iPadOS për të shpenguar ofertën.

Apple thekson se klientët duhet keni versionet më të fundit të iOS dhe iPadOS për të parë ofertën, e cila siç e dini tashmë disa ditë më parë janë versionet e reja me numrin 15 të iOS dhe iPadOS 15.

Nëse po mendonit të blini disa kufje Apple, çfarë kohe më e mirë se tani sesa kompania amerikane ju jep 6 muaj abonim, duke ju vënë në majë të gishtave më shumë se 75 milion këngë y tingulli juaj i ri hapësinor.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.