Merrni lojën F1 2017 për 8,49 €

Feral Interactive ka një marrëveshje shumë të mirë tani për lojën e makinave F1 2017 dhe është se mund ta merrni për 8,49 euro. Kjo është një lojë veterane që është në dispozicion në dyqanin Feral për vite me radhë, por tani të gjithë ata që duan mund ta marrin atë me një ulje të konsiderueshme të çmimit të saj.

Sigurisht që nuk jemi mësuar ta kemi këtë lloj çmimi në lojërat Mac, prandaj ia vlen nëse nuk e keni tashmë të instaluar në kompjuterin tuaj. Logjikisht kjo zbritje në çmimin zyrtar të lojës është për një kohë të kufizuar kështu që keni kohë deri më 14 gusht të ardhshëm për të filluar blerjen.

F1 2017 na ofron mundësinë e futjes brenda një makine dhe të gjitha emocioneve në pistën që përjetohen në këtë botë të garave F1. Na ofron gjithashtu mundësinë e hyrjes në botën e negociatave dhe zhvillimeve me një vend. Mënyra dhjetë-vjeçare e Karrierës përfshin programe trajnimi për të përmirësuar aftësitë tuaja, një pemë të Kërkimit dhe Zhvillimit për të siguruar kontroll më të madh mbi zhvillimin e makinës, si dhe mundësia e menaxhimit të motorëve dhe kutive të shpejtësisë gjatë sezonit.

Shkarkimi i kësaj mund të bëhet nga e njëjta lidhje me faqen e internetit të Feral Interactive. Mos harroni se kërkesat minimale për të qenë në gjendje të luani janë thelbësore për të qenë në gjendje të luani në Mac dhe këto kërkesa janë si më poshtë:

 • Procesori: 2GHz
 • RAM: 8GB
 • Pllaka grafike: 1,5 GB
 • macOS: 10.12.5
 • Hapësirë ​​e lirë: 36 GB

Çmimi i lojës në dyqanin e aplikacioneve Apple është tani me 22 euroPërfitoni nga kjo ofertë në rast se nuk e keni këtë lojë Formula 1 në Mac tuaj sot.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.