Merrni më shumë se 300 shabllone për Excel për vetëm 1 euro

Kur krijoni dokumente nga e para, nëse nuk jemi shumë të qartë se çfarë duam të bëjmë, ka shumë të ngjarë që ne ia ngulim sytë dokumentit të zbrazët ndërsa imagjinata jonë përpiqet të fillojë të funksionojë, gjë që në fund të fundit sjell humbje të madhe të kohës, veçanërisht nëse zakonisht përballemi me këtë situatë.

Për fat të mirë, në App Store Mac dhe më gjerë, ne mund të gjejmë një numër të madh të shabllone për të përmbushur nevojat tona, nëse duhet të krijojmë dokumente model, rezyme, fletëllogaritëse, broshura reklamuese, broshura, karta biznesi... Sot ju tregojmë një aplikacion që për vetëm 1,09 euro (për një kohë të kufizuar) mund të marrim më shumë se 300 shabllone për Microsoft Excel.

Kur bëhet fjalë për krijimin e spreadsheets, në varësi të njohurive që kemi për aplikimin dhe për sa kohë që kemi ide të qarta, ne mund të marrim dokumente të shkëlqyera, por për të cilat atyre gjithmonë u mungon një shkëndijë origjinaliteti, origjinalitetin që mund ta marrim përmes shablloneve që Templates for MS Excel na vë në dispozicion për vetëm 1,09 deri në 22 gushtin e ardhshëm, kur do të kthehet në çmimin e tij të zakonshëm, një çmim që tejkalon 10 euro.

Të gjitha modelet që na ofron kjo kërkesë, Ato janë të personalizueshme, përveç që përfshijnë imazhe dhe tekste të reja, ne gjithashtu mund të modifikojmë përmbajtjen që shfaqet për ta përshtatur atë me nevojat tona. Kjo shumëllojshmëri e gjerë modelesh, 340 për të qenë më specifik, janë ideale për t'u përdorur në biznesin tonë ose për të kënaqur nevojat tona personale falë shumëllojshmërisë së gjerë që na ofron.

Për të përdorur këto shabllone, duhet të kemi të instaluar Microsoft Office 2008 të paktën në ekipin tonë. Ky aplikacion gjithashtu kërkon OS X 10.11 dhe është i pajtueshëm me procesorët 64-bit, kështu që nuk do të kemi ndonjë problem në vazhdimin e përdorimit të tij kur të dalë në treg versioni tjetër i macOS Mojave, një version që nuk do të ofrojë më përputhshmëri me aplikacione prej 32 bitësh.

Model për MS Excel nga GN (Lidhja e AppStore)
Model për MS Excel nga GN16,99 €

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.