Ndiqni timonin e një super veture me: GRID 2 Reloaded Edition

Lojëra garash kemi shumë në treg, është e vërtetë që për Mac nuk ka aq shumë, por ne kemi një larmi të mirë dhe midis kësaj shumëllojshmëri lojërash gjejmë një që vjen nga një sagë spektakolare, GRID. Në këtë rast lojë garash me makina GRID 2 Reloaded Edition, është në shitje për një kohë të kufizuar me një zbritje çmimi prej 70%.

Merrni drejtimin si drejtuesi kryesor i 'World Series Racing', një kampionat i ri përçarës i ambicieve globale. Mbani nervat dhe bëni gjithçka që ju nevojitet për të fituar duelë emocionues në rrugët malore, vraponi me shpejtësi kontakti nëpër rrugët urbane aksione të mëdha që lëvizin ngjarje dhe shpërthejnë rrugën tuaj nëpër qarqe të famshëm ndërsa e çoni WSR në majën e automjeteve ndërkombëtare.

Çmimi i lojës pa zbritje është 43,99 euro dhe në këtë ofertë për kohë e kufizuar mund ta marrim për 12,99 euro. Prandaj është një kohë e mirë për të marrë në lojë këtë lojë që ka parë më parë çmimin e saj ulur në një ofertë të ngjashme, por tani ajo nuk ka rënë në çmim për një kohë.

Me këtë rast, është e këshillueshme që të shikoni me kujdes në kërkesat minimale të nevojshme që të funksionojë siç duhet: një procesor 2.0GHz, 4 GB RAM, një kartë grafike 256 MB dhe 11 GB hapësirë ​​të lirë në diskun tonë. Këto karta grafike NUK janë të mbështetura: Seri ATI X1xxx, seri ATI HD2xxx, seri Intel GMA, Intel HD3000, seri NVIDIA 7xxx, seri NVIDIA 8xxx, seri NVIDIA 9xxx, seri NVIDIA 1xx dhe seri NVIDIA 3xx. Gjithashtu, loja nuk mbështet vëllime të formatuara si Mac OS Plus (me shkronja të ndjeshme). Të gjitha detajet do t’i gjeni në dyqanin online Apple.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.