Miu i Fuqishëm vs. Miu magjik

magjike-miu-4

Unë e shkruaj këtë postim duke përdorur Miun tim të Fuqishëm herë pas here, por shpresoj që së shpejti të jem në gjendje të ndryshoj topin tim të dashur (po, më pëlqen) për ndjeshmërinë me shumë prekje të Miut të ri Mighty. Por çfarë do të më marrë malli për të Fuqishmin? Çfarë do të dua me Magjinë?

Kryesisht mendoj se gjëja më e vështirë për mua të harroj Miun e Fuqishëm janë butonat anësorë, dhe është se i kam ultra të përdorura për të aktivizuar Exposé, dhe është ndoshta humbja më e madhe që do të pësoj në funksionalitet.

Sa për atë që fitoj, mirë së pari saktësi, së dyti lehtësi në përdorim dhe pa topa të bllokuar dhe së treti jetëgjatësi e baterisë. Mendoj se e kompenson atë, por derisa të kem Magjinë nuk mund të flas shumë ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Jose Miguel Secadas dijo

    miu im magjik nuk e lëviz treguesin