Mouse Magjike dhe Tastiera Wireless nuk funksionojnë fare në Windows

molla-pa tel-tastierë

Ishte diçka për të pritur dhe është se kur Apple prezantoi këto dy risi, padyshim përparësia nuk ishte saktësisht se operacioni në Windows ishte 100% i përsosur nga dita e parë, dhe në fakt, nuk është kështu.

Me tastierë është më e vështirë të kuptohet, pasi nuk ka ndonjë gjë veçanërisht të re, por me miun nëse kuptohet pasi që Miu Magjik është plotësisht inovativ dhe ka tipare që nuk janë parë kurrë në një mi në Windows.

Supozojmë se brenda një kohe të shkurtër Apple do të furnizojë drejtuesit zyrtarë për të dy shtesat dhe ato mund të përdoren në Windows, diçka që mund të ju ndihmojë më shumë se një nëse filloni me Boot Camp.

Burimi | Appleizëm


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.