Apple përgatitet për «të Premten e Zezë»

E premte e zezë e mollës

Dhe nuk mund të jetë ndryshe dhe Apple tashmë ka një seksion specifik në internet për të Ulje të së Premtes së Zezë. Çdo vit kompania Cupertino nis promovimet e saj për këtë të Premte të Zezë dhe këtë vit nuk do të jetë më pak.

Australia do të zbulojë disa orë para se çfarë do të shohim në këtë ngjarje zbritjeje në Apple ose çfarë është e njëjta, shpërndarja e një kartë dhuratë Apple Store me vlerë deri në 200 euro. Ne do të jemi të vëmendshëm ndaj fillimit të promovimit që është zakonisht disa ditë para të Premtes së mirënjohur dhe që zgjat deri të hënën pasuese.

Vitin e kaluar ata ishin nga 23 në 26 nëntor të të njëjtit muaj ditët e promovimeve dhe ofertave në Apple, dhe këtë vit ato do të jenë nga e Premtja 29 deri të Hënën, 2 Dhjetor, të cilat janë datat që kompania tashmë zyrtarisht njofton se do të kemi në dispozicion kartat e dhuratave.  Ata gjithashtu tregojnë vlerën e këtyre, e cila është siç e përmendëm më parë, deri në 200 euro për secilën prej blerjeve që bëjmë në atë periudhë në produktet që hyjnë në promovim, produkte që nuk i njohim ende zyrtarisht.

Në çdo rast, e rëndësishme është që ne të presim deri këtë të Premte për të parë me të vërtetë se çfarë na ofron Apple dhe veçanërisht me cilin prej produkteve kemi mundësinë e marrjes së njërës nga këto karta. Java filloi e fortë me ulje në shumë faqe dhe tani ne presim që Apple të aktivizojë së shpejti. Shtoni datën në kalendar, siç na tregojnë vetë Uebfaqja zyrtare e Apple.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.