Apple ju kujton se së shpejti do të jetë Dita e Nënës

Dita e Nënës në Apple

Së shpejti do të jetë Dita e Nënës. Një moment shumë i veçantë ku kujtojmë gjithçka që këta njerëz të mrekullueshëm bëjnë për ne, fëmijët. Edhe pse gjithmonë është thënë që ne mund ta falënderojmë këtë punë me një puthje dhe përqafim të mirë, në Ditën e Nënës, jepni një produkt Apple si një dhuratë e gjitha është një detaj kjo do të jetë e vështirë të harrohet.

Dita e Nënës po afron dhe Apple dëshiron që ju ta njihni atë duke pasur një detaj me të.

Kanë mbetur pak edhe për një vit për të festuar Ditën e Nënës. Apple dëshiron që ju të keni një detaj të shkëlqyeshëm me të dhe kjo është arsyeja pse ajo tashmë ka shkuar përpara dhe bën sugjerime, në lidhje me dhuratat e mundshme për të.

Nga një Apple Watch, duke kaluar AirPods Pro ose pa Pro, madje edhe duke blerë një Mac, për t'i dhënë atij personi i cili çdo ditë përpiqet që ju të jeni më të mirë dhe do të ishte në gjendje të luftonte kundër të trashë dhe të hollë, për ty.

Nëna është vetëm një dhe Apple e di atë. Kjo është arsyeja pse ajo dëshiron që ju të tregoni me të këtë vit. Ne nxjerrim në pah ato produkte që ju mund të dhuroni për atë person të veçantë në ditën e nënës:

AirPods.

AirPods Pro

Në ndonjë nga dy versionet e tij, Pro ose "normalja", dhurata do të jetë një sukses. Ju tashmë e dini që gjithashtu mund t'u kërkoni atyre të gdhendin një frazë që do t'ju bëjë të mbani mend atë ditë përgjithmonë.

Apple Rights Watch

Dyqani i Aplikacioneve Apple Watch

El gjenerata e pestë ose e katërta. Është e njëjta. Për mua, është një nga pajisjet më të mira që Apple ka për momentin.

MacBook

MacBook Air

Në cilindo prej versioneve të tij, por me siguri do të keni të drejtë nëse zgjidhni model i ri Air. Dritë si pendë por me gjithë potencialin që ju nevojitet. Një kompjuter i plotë.

Unë përqendrohem në këto tre, sepse për mua, janë ato që unë do t'i dhuroja nënës sime.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.