Miu i aluminit për Mac tuaj

Aksesorë Mac, tastiera e miut Macpadd
parodi e Simpson de mollë ne ishim në gjendje të qeshnim pak me të kultura e mollës, por gjithashtu ndihmoi në shfaqjen e disa të vërtetave rreth Apple dhe Macintosh. Një nga këto të vërteta është se dizajni i shumicës së produktet e mollës është shumë i mirë dhe padyshim që i shton një prekje të veçantë zyrës ose studios tonë.

Duke menduar për këtë më erdhi në mendje se nëse kemi një mushama, dhe ne duam t'i japim prekjen e Paraqitja e Mac për të gjithë zyrën tonë, ne do të kemi nevojë për aksesorë të përshtatshme Unë jam duke shkuar për të marrë një minutë për të folur në lidhje me mousepad, pad ose mouse pad (Në të vërtetë më duket e çuditshme ta quaj ashtu, por siç e kuptoj shumë e njohin me atë emër). Nëse duam tonën mousepad kombinohen me tonat mushama ne duhet të kërkojmë një të krijuar posaçërisht për të mushama, një që kombinon hollësisht me tonën tastierë, dhe me Macpadd tani mund ta marrim. Macpadd es një copë alumini i anodizuar që nuk do të përplaset me tonën mushama; Alsoshtë gjithashtu e riciklueshme, sipërfaqja e saj është antibakteriale, pastrohet lehtë dhe do t’i bëjë kukullat tona më pak të lodhura, sepse mund të rrëshqasim maus pa pengesa.

Nëse e konsideroni të mirë pajisje shtesë për ju Mac-mjedisi mund ta merrni për 24,99 dollarë. Megjithëse sigurisht, shumë mund të mos joshen nga ideja që të kenë një copë metalike si tastierë. Nëse dëshironi më shumë informacion vizitoni MacPadd.

Përmes | db.ticitet


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Memfis Grein dijo

  Ekziston një problem mjaft i rëndësishëm me këtë "jastëk miu", të cilin nga përvoja ime në një punë të mëparshme mund ta siguroj (pasi nuk është i pari në alumin që ekziston): Zhurma e miut që rrëshqet në alumin është e konsiderueshme, dhe jo vetëm kaq, por jep atë ndjenjën e tercilitetit që shqetëson aq shumë; lloj si gërvishtjet e thonjve në dërrasë të zezë.

  "Por ajo është shumë e bukur ..."