Mujjo nuk mund të humbasë lansimin e rasteve për iPhone 13 të ri

Mbështjellës Mujjo iPhone 13

Në një treg pasardhës aq të madh sa kanë produktet e Apple, Markat e shtatit të Mujjos duhet të lansojnë produktet e tyre sa më shpejt të jetë e mundur dhe pa humbur vulën e tyre personaleMe Në këtë rast Mujjo është një nga firmat aksesore për produktet Apple që ofron një cilësi të krahasueshme me atë të firmës Cupertino por me stilin e vet.

Meqenëse iPhone 13 i ri është produkti yll në këtë ngjarje të shtatorit, Mujjo vë në tryezë një sërë rastesh të pajtueshme me modelet e ndryshme. Në të gjitha këto produkte cilësia është e lartë, kështu që pa dyshim ky nënshkrim duhet të merret parasysh kur do të blejmë një mbulesë cilësore.

Lëkurë me cilësi të lartë dhe shtesa mbrojtëse

Mbulon Mujjo

Mbathjet prej lëkure Mujjo janë të disponueshme për të gjitha modelet e iPhone 13, dhe këtë herë me mbrojtje të shtuar. Ajo që përmirëson mbrojtjen në këtë rast i referohet qartë faktit që pjesa e poshtme e kapakëve janë të mbylluraMe Po, ishte e vetmja gjë "e keqe" në lidhje me disa kopertina të shkëlqyera dhe firma dinte ta rregullonte atë në kohë duke mbyllur të gjitha skajet e kapakëve, madje edhe pjesën e poshtme të treguar në imazhe.

Nga ana tjetër, një përmirësim tjetër në këto raste është pjesa e kornizës që mbulon kamerat. Kopertinat e reja tani vijnë me një kornizë pak më e lartë rreth kamerës së pasme të iPhone e cila do të shërbejë për të mbrojtur thjerrëzat e spikatura nga gërvishtjet dhe sipërfaqet gërryese.

E mira e kësaj marke është se nuk është e re në këtë sektor, ka përvojë dhe ne e dimë me siguri se produktet që ata ofrojnë janë të një cilësie të lartëMe Nëse ajo që na nevojitet tani është një alternativë cilësore, mund të mbështetemi në modelet e ndryshme që ato ofrojnë: portofolin, për të shtuar kartën dhe ato që nuk shtojnë mbajtësin e kartës.

E pajtueshme me iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 dhe iPhone 13 mini, kapakët kanë një çmimi nga 44,90 në 54,90 euro (Përfshihet TVSH për klientët evropianë).


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.