A mundet që Apple të nisë Studio AirPods në WWDC?

Kufjet e reja të mundshme të Apple, AirPods Studio`

Shumë është përfolur me mundësinë që Apple tashmë po punon në kufje të veshit të nivelit të lartë. Aq të larta janë arritur thashethemet sa ato merren si të mirëqena. Në fakt tashmë ata janë quajtur AirPods Studio dhe se ata mund ta shohin dritën edhe këtë vit. A kishte ndonjë mundësi që do të shpallet në WWDC, megjithëse indirekt?. Ky është mendimi im për këtë mundësi.

Megjithëse WWDC i Qershorit është menduar për zhvilluesit, pajisjet e reja nuk përjashtohen. Studio AirPods?

Në të vërtetë, WWDC i Qershorit në thelb mendohet për zhvilluesit dhe për këtë arsye duhet të përqendrohet në prezantimin e softuerit të ri dhe metodave të reja që i ndihmojnë këta krijues të thjeshtojnë dhe përmirësojnë mënyrën e punës në të ardhmen. Sidoqoftë Nuk përjashtohet që të paraqitet një pajisje e re ose të paktën përmendni atë përmes programimit.

Që Apple dëshiron të paraqesë një kufje të nivelit të lartë në shoqëri, nuk është më një risi. Por që mund ta bëj atë më shpejt sesa pritej, po. Mendimi im bazohet në një lajm që e dinim dje. Apple po ul çmimet e disa kufjeve të markës Beats.

WWDC

Apple nuk është shumë e dhënë për të bërë zbritje, në fakt ajo është më e prirur të heqë drejtpërdrejt nga stoku ato produkte që do të lënë në hije një model të ri. Por në rastin e kufjeve, kjo është një histori tjetër. Ne po flasim për një markë tjetër përveç asaj të Apple. Beats, megjithëse është nga kompania e mollëve, është një ndarje tjetër. Në fakt jo shumë kohë më parë u emërua presidenti i ri të kësaj pjese të kompanisë me synimin për t’i dhënë një shtysë të re asaj.

Powerbeats Pro dhe Beats Solo Pro me zbritje në Apple në internet

Para se të vraponi për të parë ofertat, paralajmëroni se ofertat nuk gjenden në dyqanin në internet Apple Spain, por po në SH.B.A. Tani për tani Beats Solo Pro zbritet me 70 dollarë dhe Powerbeats Pro me 50 dollarë. Gjithashtu në shitje janë Powerbeats me 20 dollarë kursime. Mirë, ata nuk janë oferta për të qëlluar raketa, por duke ardhur nga Apple ...;

Shitet Beats Solo Pro

Disa specialistë pretendojnë se këto oferta po bëhen për shkak të stokut të tepërt, por gjithashtu nuk është një teori e vendosur dhe që kompania papritmas ka nevojë të vërë në dispozicion këto kufje. A mund të jetë kjo arsyeja pse ju po filloni studion tuaj AirPods? Mund të jetë dhe mbi këtë po e mbështes veten që të jem në gjendje të them se kufjet e reja ka të ngjarë të lëshohen më herët sesa ishte planifikuar. Se ata e bëjnë atë në WWDC është një mundësi e largët, por ekziston. Por ajo për të cilën jam i bindur është se ata do të lirohen më shpejt sesa kemi menduar të gjithë.

Megjithëse gjëja më logjike do të ishte të vendosnit në shitje disa kufje nga diapazoni "AirPod", por duhet të merren parasysh ato janë kufje shumë të ndryshme. Ato aktuale ato janë të dizajnuara si gjithë terreni dhe Studiot janë atje për të shijuar edhe më shumë nëse është e mundur tingullin dhe nuancat e muzikës.

Për këtë arsye, kompania ofron ato kufje që janë në gjendje të përballen me shiritin e ri të kokës që do të lançojnë dhe nuk është një strategji e keqe t'i vendosësh këto në shitje me një zbritje. Shtë një mënyrë për të ndjerë tregun dhe shikoni se çfarë përgjigje ka shitja e kufjeve të këtij lloji dhe me atë çmim. Nëse shesin mirë, mund të ndodhë që çmimi i AirPods Studio të vendoset në maksimumin e Solo Beats Pro dhe këto do të qëndrojnë me çmimin aktual.

Shtë një supozim por unë kam qenë shumë i befasuar që ata tani ofrojnë ulje në këtë lloj kufjesh. Që ata të kthehen në çmim dhe se është vetëm çështje e zbrazjes së aksioneve. Do të më pëlqente që ajo të bëhej realitet dhe që edhe indirekt, të mund të shihnim një pamje paraprake të asaj që do të ishte Studio e re AirPods.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.