Muzikë pishtari, muzikë falas transmetuese pa reklama

Jo gjithçka duhet të jetë Spotify, ose Deezer ose GrooveShark, sot ne ju sjellim një alternativë për të gjitha këto aplikime transmetimi i muzikës për pajisjen tuaj.

Muzikë pishtari falas.

Dëgjimi i muzikës streaming është mjaft i mirë, për më tepër, sigurisht që e bëni ndërsa jeni duke lexuar këtë artikull dhe gjithashtu, më lejoni të mendoj ... Ju jeni lodhur nga paguaj një mesatare më të madhe se 5 euro për shijimin e muzikës së tillë në transmetim.

Epo, ne ju prezantojmë Muzikë pishtari, një aplikim i disponueshëm për iPhone dhe Android aktualisht, gjë që na jep këtë mundësi për të dëgjuar muzikë pa pagesë dhe gjithashtu, më e rëndësishmja, pa njoftimin tipik midis këngës dhe këngës duke pushuar pak. Ky aplikacion përdor kërkimin e këngëve përmes Youtube por me një ndërfaqe që nuk do t'ju lërë indiferentë, seriozisht.

Muzikë pishtari Nuk e besoj, ka ndonjë hile?

Epo, asgjë nga ato, për më tepër, nuk keni nevojë as të regjistroheni duke përdorur një përdorues unik në platformë sepse mund të zgjidhni nuk regjistrohen dhe shijoni shërbimin, por pa krijuar lista, ose akses duke përdorur një llogari në Facebook Nuk të duhen pesë minuta.

Përveç kësaj, e tij përdorimi është shumë i thjeshtë dhe dizajni i tij është shumë tërheqës. Për të dëgjuar një këngë, thjesht klikoni mbi të dhe për ta shtuar në një listë, shtypni dhe mbajeni për disa sekonda.

Vrapo budalla, ndoshta mollë mund hiqni këtë aplikacion sepse shkel një kërkesë, megjithëse nuk e besojmë, por duke marrë parasysh që është e mundur që shpejt arrij Radio iTunes në Spanjë....

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.