Muzikanti James Blake dhe fotografi Tyler Mitchell luajnë në videot e reja për "Behind the Mac"

Nëse shihni koleksionin e videove promovuese të Apple «Pas Mac«, E vërteta është që vërtet dëshironi të blini një Mac. Më vonë, kur e keni tashmë në shtëpi me të gjithë programin e instaluar e kështu me radhë, e kuptoni se po ju mungon ajo që nuk shihet në video dhe nuk mund të blihet me para ... talenti i krijuesve që shfaqen në to.

Apple sot zbuloi dy video të reja: e dyta nga James Blake dhe tjetra nga fotografi Tyler Mitchell. Në këtë koleksion të videove «Pas Mac» kompania dëshiron të na shpjegojë se si krijues të mëdhenj Në të gjithë botën përdorin Mac-et si mjete në punën e tyre të përditshme. Por unë thashë, që të jesh si ata, të duhet më shumë se një Mac ...

Disa ditë më parë shpjegoi shkurtimi i fundit në koleksionin promovues të videos Apple "Behind the Mac". Ajo tregoi James Blake duke punuar nga shtëpia për markën e tij të re MacBook Pro.

Nëse dini pak, Apple sapo ka publikuar në YouTube një video të re të Blake duke punuar, dhe një tjetër në lidhje me fotografin amerikan Tyler Mitchell. Dy pantallona të shkurtra të reja shtuar në koleksionin e videove "Behind the Mac".

Videoja e parë është vazhdim i asaj të fundit që u publikua dy javë më parë në "Behind the Mac" kushtuar muzikantit. James Blake. Ai shpjegoi se si Blake përdori Logic Pro X për të krijuar këngën e tij të re "Ask For More". Në këtë video të dytë të James Blake, ne vazhdojmë të shohim se si ai punon në MacBook Pro të tij, por këtë herë u përqëndrua në këngën "Are you even real".

Videoja e dytë që Apple lëshoi ​​sot në "Behind the Mac" përqendrohet te Tyler Mitchell, një i njohur. Fotografi nga Nju Jorku. Video ofron një paraqitje të shkurtër të mënyrës se si Mitchell kap dhe redakton serinë e tij të fundit të fotove gjatë një dite të tërë pune.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.