MyMail, klienti i përsosur i postës elektronike për iPhone dhe iPad tuaj

Të gjithë ne përdorim iPhone ne gjithashtu përdorim Postë, aplikacionin e postës elektronike me të cilin vjen vendas IOS megjithatë, shumë prej jush do të bien dakord që, megjithëse është përmirësuar me kalimin e kohës, ai gjithashtu ka ende shumë për të përmirësuar. mymail lindi si alternativa perfekte për të menaxhuar të gjitha llogaritë tona të postës elektronike nga një aplikacion i vetëm, përmes gjesteve intuitive dhe me përparimet më të fundit të integruara.

Posta ime, shpejtësia, thjeshtësia dhe siguria për të menaxhuar postat tuaja elektronike.

Shumica dërrmuese e përdoruesve kanë llogari të ndryshme email, diçka që në të vërtetë është e këshillueshme (një llogari personale, një llogari pune, një llogari për pajtime dhe reklama…). Dhe gjithashtu shumë prej nesh përdorin ofrues të ndryshëm si Outlook, GMail, iCloud, etj.

mymail vendos rendin përfundimtar në këtë situatë: të gjitha llogaritë tona të postës elektronike në një vend dhe në të njëjtën kohë të renditura dhe të diferencuara në mënyrë të përkryer.

mymail është një menaxher emaili falasplatformë kryq që punon si me Outlook (gjithashtu Hotmail dhe Live) ose Gmail, si dhe me iCloud, Yahoo ose AOL.

Një tjetër nga avantazhet e mëdha që paraqet mymail është dizajni juaj nga e para me një ndërfaqe e thjeshtë, e këndshme dhe praktike. Ikona të thjeshta dhe të qarta, avatarët e mëdhenj rrethorë, fshirja e linjave të panevojshme ... në mymail është përfshirë vetëm thelbësoreja për të mos hequr vëmendjen nga objektivi i saj i vërtetë: menaxhim efektiv i postës sonë me anë të mundësisë së konfigurimit, aktivizimit ose çaktivizimit praktikisht të gjithçkaje në varësi të nevojave dhe shijeve tona. Të tijat funksionimi është gjithashtu më e shumta i shkathët dhe intuitiv bazohet në gjeste: thjesht prekni ose rrëshqisni gishtin për të lexuar, përcjellë, përgjigjur në email-et tuaja.

MyMail e bën jetën tënde më të lehtë me njoftime inteligjente.

Sistemi juaj Njoftime es plotësisht i personalizueshëm: do të merrni njoftime push menjëherë, edhe nëse ofruesi juaj i postës elektronike nuk e ka këtë funksion, ose nëse preferoni, mund t'i aktivizoni ose çaktivizoni ato, plotësisht ose nga llogaritë, nga dosjet, nga rrjetet sociale.

Të lodhur nga marrja e postave elektronike të punës të dielave apo kur je me pushime? Me funksion "Momentet e heshtjes" për secilën llogari të postës elektronike ju mund ta ndani jetën tuaj personale nga jeta juaj e punës një herë e përgjithmonë.

Shfletim dhe kërkim më i shpejtë, më i lehtë dhe më intuitiv.

me mymail  të gjitha janë përparësi. Me ikonat dhe avatarët e kontakteve tuaja Navigimi midis mesazheve është më vizual dhe më i shpejtë se kurrë. Dhe nëse preferoni, çaktivizoni ato.

mymail gjithashtu përfshin një motor kërkues i fuqishëm që ndjek njëkohësisht të gjitha mesazhet nga të gjitha llogaritë tuaja të postës elektronike, ju lejon të përdorni filtra për të kufizuar kërkimet dhe madje mund të shkruani shumë më shpejt me «frazat e kërkimit»Y«sugjerimet e kontaktit« Me funksion «kontaktet më të shpeshta« do të jeni në kontakt me njerëzit më të zakonshëm me shpejtësi të habitshme.

Siguria si një nga pikat më të forta të MyMail.

Siguria dhe privatësia e komunikimeve tona është diçka për të cilën ne të gjithë kujdesemi, nga ekipi i mymail, ata donin që postat tona elektronike të ishin shumë të sigurta. Nëse ju përdorni mymail në një rrjet publik sikur ta bëni nga një rrjet privat, mymail kriptoni të gjitha postat tuaja elektronike duke përdorur procedurat dhe protokollet më të përparuara të sigurisë në mënyrë që të mbroni të gjithë informacionin dhe privatësinë tuaj.

Në fund të fundit, mymail është një menaxher postash për IOS minimalist, i thjeshtë, intuitiv dhe me një shkallë shumë të lartë të personalizimit që e bën atë opsionin ideal për të menaxhuar mesazhet tona në një mënyrë të rregullt, të shpejtë dhe të sigurt dhe, veçanërisht, për të mbajtur zonat tona personale dhe të punës të ndara.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.