Nëse jeni një tifoz i Apple, duhet të shihni këtë faqe në internet

Bluza e mollës

Një nga gjërat që pëlqejnë përdoruesit më fanatikë të Apple është të qenit në gjendje të veshin me krenari një bluzë përkujtimore ose të shtojnë një afishe që reflekton një produkt portreti të firmës Cupertino. Logjikisht në tregun aktual ka disa vende ku mund të merrni një kapak, një bluzë apo një ngjitje të Apple por vendi ideal për këtë është Throwboy.

La Dyqani Throwboy ju ofron një numër produktesh të reja lidhur me Apple, mesazhet e saj legjendare dhe të tjera. Kjo faqe në internet që është aktive për një kohë të gjatë po rinovon produktet e saj dhe falë MacRumors shumë përdorues kanë kuptuar lajmet që kanë tani për sa i përket referencave të Apple.

Jastëk Hidhe Mac

Bluza, kapele me logon kryesore të cmd, jastëkë, bluza etj. Kjo faqe është e shkëlqyeshme për përdoruesit më të "fikët" të Apple dhe ne jemi të sigurt se shumë prej tyre e dinin atë më parë. Personalisht nuk e dija për ekzistencën e tij, por duhet të them se ka gjëra që më pëlqyen dhe gjithashtu mund të gjesh të gjitha llojet e madhësive. Përshtatja e bluzave, për shembull, është brutale dhe ato ofrojnë disa mitike me 1984 ose Iconic në pjesën e përparme me ngjyra origjinale të Apple.

Ata nuk përqendrohen ekskluzivisht në motivet e Apple, në faqe do të gjeni lloje të tjera të produkteve që lidhen me mitikun Game Boy, logon e Youtube, logon e Finder në një jastëk dhe më shumë ... E keqja në këtë drejtim është se Ata nuk janë produkte të lira dhe gjithashtu do t'ju duhet të shtoni koston e transportit e cila nuk është e lirë të thuhet.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.