Nëse keni para për të kursyer, ju mund të shijoni ar 18k në Apple Watch Series 4

Kjo është ajo që Brikk ofron, një kompani që është e përkushtuar jo vetëm për të zbatuar arin në modelet e reja Apple Watch Series 4 (40 ose 44 mm) por gjithashtu ka aftësinë për të ndryshuar plotësisht modelin e orës për ta lënë atë me një përfundim të artë të verdhë, ari të bardhë dhe madje edhe në rozë ari, me një prekje smeraldi ose diamanti në kurorën dixhitale, kjo gjithmonë për shijen e konsumatorit.

Me siguri pasi Apple nuk prodhon më orë të zgjuara në përfundime të tilla si ari me modelet «Edicion» Shumë përdorues që nuk kanë probleme financiare të çfarëdo lloji, u drejtohen kompanive si Brikk për t'i kthyer pajisjet e tyre në një pjesë ekskluzive.

Çmimi mund të ndryshojë në varësi të asaj që duam, por çmimet fillojnë nga 29.000 dollarë për modelet e veshura me ar dhe pastaj ju mund të vendosni para në tryezë derisa arrijnë rreth 230.000 dollarë për ngulitjen e diamanteve ose smeraldëve përfundimi i Apple Watch Series 4. Sigurisht që kapaku vendoset nga vetë klienti dhe përfundimet mund të ndryshojnë.

Përveç kësaj, kjo kompani ofron mundësinë e marrjes së AirPods, iPhone XS të ri, kamera refleks ose DualShock të PS4 dhe lënien e tyre me të njëjtat përfundime si Apple Watch Series 4. Nëse dëshironi të shihni gjithçka që kjo kompani mund të ofrojë ju, ju thjesht keni për të hyrë në tuaj faqe interneti. Padyshim që kjo është e rezervuar për milionerë dhe për ata që pëlqejnë arin në pajisjet elektronike.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.