Ndiqni WWDC 2020 drejtpërdrejt me ne

WWDC 2020

Sot eshte dita. Më në fund pas disa javësh në të cilat kemi qenë duke duruar fjalë për fjalë një seri thashethemesh, lajme të mundshme dhe të tjera, sot Apple nga Apple Park Do të na tregojë të rejat në macOS, iOS, watchOS, tvOS dhe iPadOS.

Nga këtu ju rekomandojmë që nëse nuk doni të humbni asgjë, të bashkoheni në rrjetet tona sociale Twitter, Facebook o YouTube. Pe gjithashtu Ju mund ta ndiqni fjalën kryesore drejtpërdrejt, në Spanjisht dhe me ne afërsisht nga ora 18:30 në kanalin Youtube.

WWDC 2020 është këtu

Ne kemi qenë duke pritur për lajmet e softuerëve të Apple për disa javë dhe për disa orë mund të shohim me të vërtetë se çfarë ka përgatitur firma për ne, më në fund do të dalim nga dyshimet. Në çdo rast është e rëndësishme të mbani mend se hardware ne mund të mos kemi asgjë ose mund të kemi. Ne mund të shohim AirTags, ato iMac të mundshëm të ri me ridizenjim dhe shembullin e një MacBook Pro me procesor ARM. Në çdo rast, të gjithë ata që do të na paraqesin këtë pasdite do ta komentojnë në blogun dhe rrjetet tona sociale.

Një vit i komplikuar në drejtim të krizës shëndetësore për Apple dhe për të gjithë botën, por kjo nuk do të na ndalojë të ecim përpara pavarësisht numrit të njerëzve që nuk kanë arritur të kapërcejnë këtë virus të ri që fatkeqësisht goditi brutalisht mijëra persona. Për të gjithë këtë ju duhet të luftoni dhe të vazhdoni përpara, kështu që ne ju presim rreth orës 18:30 (GMT + 2) në kanalin tonë në YouTube dhe në pjesën tjetër të mediave. Ne tashmë jemi të përgatitur që të jemi në gjendje të kryejmë një mbulim të plotë Ne do të presim për ju!


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)