Ndryshoni hard disk (S-ATA 2) në MacBook Pro 15 ″ 2006

Një udhëzues video që shpjegon hap pas hapi se si të vazhdohet të ndryshohet disku i ngurtë dhe kujtesa në një Intel MacBook Pro nga nëntori 2006.

Disku duhet të jetë S-ATA 2 dhe kujtesa mund të blihet në www.crucial.com me një çmim shumë të mirë, në këtë faqe në internet mund të shkarkoni një program që skanon pajisjen tuaj në mënyrë që uebi t'ju tregojë automatikisht opsionet e mundshme të zgjerimit RAM për pajisjen tënde Apple.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.