Loja LEGO The Incredibles që vjen në macOS këtë vjeshtë

Një lojë e re në serinë LEGO tashmë është në furrë e gatshme të fillojë së shpejti për përdoruesit e macOS. Në këtë rast është LEGO The Incredibles, një lojë që do të na lejojë vendosim veten në vendin e familjes Parr.

Në këtë rast loja LEGO The Incredibles është frymëzuar nga dy filmat e njohur Disney Pixar, The Incredibles dhe The Incredibles 2. Tani kemi prezantimin zyrtar të lojës dhe mbetet për të parë datën përfundimtare të lansimit dhe kërkesat minimale të kërkuara për të qenë në gjendje të luani në Mac-in tonë.

Kjo është video prezantimi të kësaj loje Incredibles:

Në këtë lojë do të na duhet të eksplorojmë nivele të mbushura me veprim në një botë të shkëlqyer përfshin qytetin e Municiberg, ku misioni ynë do të jetë të vendosim supervillarët pas hekurave ... dhe ku mund të zbuloni fuqitë e çmendura të Jack-Jack! Lojtarët gjithashtu do të jenë në gjendje të bashkojnë forcat me familjen dhe miqtë dhe të ndërtojnë struktura të pabesueshme LEGO në një mënyrë bashkëpunimi me 2 lojtarë.

 • Illia e bashkuar, nuk do të mposhtet kurrë. Punësoni fuqinë super të Z. Incredible, transformimet fleksibile të Elastigirl dhe pjesën tjetër të aftësive mbresëlënëse të familjes Parr.
 • Ndërtoni struktura të pabesueshme në stilin e vërtetë Lego. Mblidhni Incrediladrillos dhe krijoni struktura të shkëlqyera për të çuar përpara aventurat tuaja.
 • Lufta kundër krimit. Për të pastruar qytetin nga krimi, përfundoni misione të mbushura me aksione dhe mposhtni super villains portreti që kontrollojnë secilin rreth.
 • Krijoni superheroin tonë. Modifikoni pamjen dhe fuqitë e karakterit tuaj duke përdorur një Përshtatës nga Edna Moda, stilistja e vogël, por përrallore e kostumeve.
 • Më shumë se 100 karaktere në lojë. Zhbllokoni personazhe të veçantë nga universi Pixar, duke përfshirë Woody nga Toy Story, Merida nga Brave dhe Lightning McQueen nga Cars.

Sapo të kemi më shumë informacion në lidhje me këtë lojë, ne do ta publikojmë në I'm from Mac, tani për tani ajo që kemi është lajmi se do të jetë në dispozicion së shpejti.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.