Ndiqni mbajtjen e iPhone me ne

Kjo javë është më e gjatë se zakonisht për shumicën e përdoruesve që ndjekin lajmet e produkteve të Apple dhe janë vetëm disa orë para se të fillojë zyrtarisht rasti kryesor i markës, në të cilën modelet e reja të iPhone do të paraqiten, Apple Watch, versionet e ndryshme të sistemi operativ i markës dhe mbase shumë më tepër lajme për sa i përket harduerit.

Thuhet se Apple do të nisë një herë e përgjithmonë bazat e reja të karikimit pa tel AirPower dhe kutinë e karikimit për AirPods që është gjithashtu pa tel ... Ne do t'i ndjekim të gjitha këto, do ta komentojmë dhe do ta ndajmë me të gjithë ju në live që do të bëjmë me kolegët nga Actualidad iPhone dhe Actualidad Gadget, në Coverit tani mitik që kemi bërë gjatë fjalës kryesore të Apple.

Blog i Drejtpërdrejtë Mblidhni Raundin: iOS 12, iPhone Xs dhe Apple Watch 4

Kjo është arsyeja pse ne duam të ju lëmë mundësinë për t'u regjistruar në ngjarje tani dhe që sapo të fillojmë drejtpërdrejt do të shfaqet një njoftim. Këtu mund të shkruani adresën tuaj të postës elektronike në mënyrë që kur të fillojmë mbulimin drejtpërdrejt të mund të bisedojmë dhe të shohim të gjitha lajmet që Apple prezanton. Pas fjalës kryesore, ne gjithashtu do të kemi të gjitha informacionet në lidhje me ngjarjen në blog, do të kemi një #podcastapple të veçantë që mund ta ndiqni drejtpërdrejt nga kanali ynë YouTube dhe gjithashtu më vonë në lojtarin tënd të preferuar të podkastit.

Mos harroni gjithashtu që keni rrjetet sociale të Unë jam nga Mac si Twitter, për të ndjekur drejtpërdrejt prezantimin e djemve Cupertino këtë të Mërkurë, 12 Shtator. A është e mundur që Apple të na befasojë me diçka të re për sa i përket harduerit? Më optimistët mendojnë se po, ne do të rezervojmë disa nga "hype”Pasi pash rrjedhjet e fundit në të cilat u shfaqën iPhone dhe Apple Watch, dhe shpresojmë se do të jetë një prezantim interesant për sa i përket prezantimeve. Deri tani ju e dini, regjistrohuni me adresën tuaj të postës elektronike në Coverit ose futuni në internet nga 18:30 pasdite të Mërkurën për të ndjekur udhëzimet Kryefjala e Apple për këtë shtator 2018.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)