Ndryshoni pamjen e tastierës tuaj MacBook me këto shkronja kryesore

Macbook-tastierë-vinil

Ju keni blerë një MacBook por dëshironi t'i jepni një pamje pak më personale dhe për këtë keni menduar për mundësinë që çelësat në të të ndalojnë së qeni të zi. Për këtë ne propozojmë sot atë që ju tregojmë në këtë artikull. Shtë një kompani që reklamon vetveten në eBay dhe ju bën, në vinil, afishe për secilin prej çelësave në MacBook tuaj. 

Në këtë mënyrë të thjeshtë, do të duhet të ngjitni me kujdes ngjitësit në majë të secilit çelës të MacBook tuaj dhe për pak më shumë se disa minuta MacBook, pavarësisht nga versioni që do të jetë, do të duket ndryshe. Ju gjithashtu do të mbroni nga konsumimi dhe shkëlqimi i bezdisshëm që çelësat të mbeten të përdorura.

Po e shkruaj këtë artikull sepse më pëlqen ta diferencoj MacBook nga ato të njerëzve të tjerë dhe gjithashtu i jepni asaj një ngjyrim. MacBook që kam për momentin është një ngjyrë ari 12 inç, kështu që vendosja e një vinili që mbulon ngjyrën e tij të çmuar më dukej sakrilegj. Sidoqoftë unë kam filluar të kërkoj pak në internet dhe unë kam ardhur në një dyqan eBay që prodhon afishe vinili me shtypje të imazheve të ndryshme për secilin prej çelësave të modelit MacBook që ia specifikojmë shitësit.

Detaje-tastierë-vinyl-MacBook

Siç mund ta shihni në fotografitë që bashkangjitni, ju jo vetëm që do të jeni në gjendje të ndryshoni ngjyrën e çelësave, por edhe lloji i shkronjave që është shtypur në afishe mund të jetë me një madhësi më të madhe dhe më argëtues. Shtë një mënyrë e thjeshtë për të pasur një MacBook unik dhe t’i bëni të gjithë ta shikojnë kur e hapni atë në publik. 

Modele tastiere vinili

ueb që ju lidhim Mund të shihni modelet e tastierës që funksionojnë, madje edhe duke punuar me tastierën e re 12 inç Macbook. Pra, shkoni në internet dhe hidhni një vështrim sepse çfarë do të kërkoj për atë që i përshtatet më mirë shijeve të mia. Aboutshtë koha që MacBooks ishin më argëtues! Çmimi i tij është 14,99 dollarë me rreth 6 dollarë shpenzime transporti. Nuk është dyqani i vetëm ose modelet e vetme, prandaj ju këshillojmë të kërkoni pak më shumë në internet në rast se gjeni një ofertë më të mirë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Matthias Gandolfo dijo

    Unë e bëj atë në shtëpi për të transformuar tastierën time angleze në spanjisht. heh!