Padyshim që nuk po mbajmë fjalën kryesore këtë muaj

Skena e Tim Cook

Epo, ka mbetur mjaft pak për të përfunduar muajin tetor dhe është gjithnjë e më e qartë se kompania Cupertino nuk do të bëjë një fjalim kryesor këtë tetor 2019 për të prezantuar produkte të reja, diçka që në asnjë rast nuk do të thotë që ata nuk do t'i fillojnë. 

Dhe a është se të gjitha thashethemet tregojnë për fillimin e Mac Pro i ri në ditët në vijim, tashmë i njohur MacBook Pro 16 inç, ka zëra për ardhjen e mundshme të AirPods Pro dhe gjithashtu flitet për rinovimin e iPad Pro. Në çdo rast, e gjithë kjo dhe produktet e tjera që ata kanë në dhomën e gjumit nuk do të paraqiten këtë muaj në një fjalim kryesor mund të lëshohet në internet direkt.

Tetori i vitit 2019 mbaron fjalën kryesore

Ne nuk besojmë se Apple do të bëjë një fjalim kryesor pa mjete dhe për këtë arsye, meqenëse nuk ka ftesa, nuk është e mundur që kjo ngjarje të zhvillohet. E gjithë kjo bie në kontrast me sasinë e thashethemeve që kemi pasur gjatë këtyre muajve që flisnin për produkte të reja të mundshme për një fjalim kryesor Ajo duhej të mbahej (gjithmonë sipas thashethemeve) më 28 ose 29 të këtij muaji. Duke parë këtë panoramë, e vetmja gjë që na ka mbetur është të mbajmë nisjet "e heshtura" që ato kryejnë në Apple.

Artikulli i lidhur:
Data kryesore u kalua në muajin tetor

Siç themi në mënyrë të përsëritur me këtë, përjashtohet që firma e mollës së kafshuar të nxjerrë produkte të reja, mirë jo. Tani mbetet të shihet se cilat janë produktet që ata lëshojnë këtë muaj ose për muajin nëntor, pasi datat e Krishtlindjeve po afrohen gjithnjë e më shumë dhe Apple dëshiron të ketë të gjithë katalogun e tyre gati për këtë periudhë të vitit. Ne ndjekim duke pritur për detaje mbi produktet e reja dhe datat e mundshme të lansimit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.