Ne bëjmë një Apple Watch, a doni ta keni?

Apple Watch Sport

Ne bëjmë një Apple Watch 42 milimetra, kasetë alumini dhe rripa sportivë, një produkt me vlerë 419 euro që mund ta merrni plotësisht falas nëse jeni fituesi i lotarisë sonë.

Çmimi dorëzohet në bashkëpunim me Bredh.es, një aplikacion i disponueshëm në iOS dhe Android që ju lejon të kurseni në telefon, duke analizuar përdorimin që bëni në zërin dhe shkallën e të dhënave për të parë nëse përfitoni nga shërbimi që keni kontraktuar ose nëse është më mirë të kaloni në një normë tjetër. Ju doni të dini si mund ta fitoni këtë orë me mollë? Këtu janë të gjitha detajet.

Dhuratë Apple Watch

Për të marrë pjesë në lotarinë e Apple Watch thjesht duhet kryej tre hapat cfare eshte me poshte:

 1. Ndani këtë dhuratë në Twitter, Facebook ose në të dy rrjetet sociale.

Shpërndani në Twitter:

Ndani dhe pëlqeni në Facebook:

 1. Instaloni aplikacionin Roams në iPhone ose iPad. Për ta bërë këtë, mund të shkarkoni Roams nga App Store dhe kur ta keni, mos harroni të lidheni me operatorin tuaj të telefonit pasi është një hap thelbësor për pjesëmarrjen tuaj në lotari për t'u numëruar.
 2. Plotësoni sa vijon formë në të cilën duhet shkruani emailin me të cilin jeni regjistruar në Roams. Në rast se jeni regjistruar në aplikacion duke përdorur llogarinë tuaj Facebook ose Google Plus, duhet të tregoni emailin që përdorni në rrjetin social të përmendur. Të dhënat në këtë formë do të përdoren vetëm për qëllimin e verifikimit të pjesëmarrjes tuaj në short dhe zgjedhjen e fituesit.

Nëse keni përfunduar të tre hapat, tashmë keni përfunduar procesin për të marrë pjesë në hedhjen e shortit për këtë Apple Watch Sport.

Kohëzgjatja e shortit
ora e mollës-e zezë

Shorti do të jetë aktiv deri në 23:59 të mërkurën e ardhshme, 22 qershor 2016. Pasi të ketë skaduar afati, ne do të mbyllim shënimet dhe emri i fituesit do të zgjidhet duke përdorur Random.org dhe midis të gjithë atyre që plotësojnë saktë të gjitha kërkesat e detajuara në pikën e mëparshme.

Fituesi i lotarisë do të marrë një email kontakti për të na dërguar adresën në të cilën duhet të dërgojmë Apple Watch. Në rast se fituesi nuk përgjigjet, shorti do të përsëritet brenda 48 orësh derisa të gjendet një fitues i vlefshëm.

Meqenëse aplikacioni Roams është i pajtueshëm vetëm me operatorët spanjollë, pjesëmarrja në këtë short është e kufizuar për përdoruesit në Spanjë që kanë një operator spanjoll. Në azhurnimet e ardhshme të aplikacionit, numri i vendeve me të cilat është i pajtueshëm Roams do të zgjerohet.

Më shumë rreth Roams

Aplikacioni i Roams

Roams është një projekt kapital spanjoll 100% që synon të lidhet me operatorin tuaj të telefonit dhe të analizoni faturat tuaja ju ndihmojnë të kurseni. Si e bëni këtë? Aplikacioni është në gjendje të interpretojë të dhënat tuaja dhe të thërrasë zakonet e konsumit dhe nga atje, të parashikojë se sa do të shpenzoni për faturën tuaj të ardhshme ose ju ofrojmë një normë që i përshtatet më mirë nevojave tuaja, madje edhe nga operatorët e tjerë.

Roams aktualisht është në një raund të rritjes së kapitalit atje ku mundeni investoni nga 26 euro.

Shkarkoni Roams

Nëse dëshironi të instaloni Roams në iPhone ose iPad tuaj, më poshtë keni lidhjen për të shkarkuar aplikacionin e tij plotësisht falas:


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

3 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Percy salgado dijo

  Nëse e fitoj, mund ta dërgoni në Peru?

 2.   Imazhi i mbajtësit të vendosjes së Diego Arreaga dijo

  Nëse dua,

 3.   Santi dijo

  A është e nevojshme të keni facebook dhe twitter? . Unë përdor vetëm Twitter