Ne pothuajse shohim një qeramike Apple Watch Series 5 në të zezë

Seria 5 qeramike e zeze

Modelet Apple Watch që kemi parë që nga seria zero kanë qenë të shumta dhe materialet me të cilat janë bërë edhe kutitë e këtyre orëve. Në këtë rast një rrjedhje e Z. White, në rrjetin e njohur social Twitter zbulon një Prototipi i rastit Apple Watch Series 5 në qeramikë, por me ngjyrë të zezë.

Ashtu si kemi një Apple Watch të artë, ne kemi parë gjithashtu një Apple Watch të bërë nga qeramika, alumini, çelik, etj. mire duket se Qëllimi i Apple me Serinë 5 ishte të lançonte një në të bardhë dhe një në të zezë qeramike.

Kjo është cicërima që Z. White la për këtë orë të mundshme që nuk e pa kurrë dritën:

Këto fotografi të rrjedhura na kujtojnë shumë përfundimin e çelik inox Space Black të Apple Watch Series 5 se ai e pa dritën. E vërteta është se ky lloj përfundimesh si qeramika, ari apo edhe çeliku inox janë mjaft ekskluzive për shkak të çmimit të tyre të lartë dhe në këtë rast modeli Apple Watch me një kuti qeramike kushton rreth 1.300 dollarë, kështu që nuk po flasim për një orë në dispozicion për të gjithë përdoruesit.

Aktualisht, kompania Cupertino ofron një model Apple Watch Series 6 me këllëf titani si ora më ekskluzive ose ndryshe nga alumini tipik.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.