Mbërtheni kamerën, kamerat e para të mbyllura / të jashtme të Ring

Ky lloj i kamerave të vëzhgimit janë me të vërtetë të dobishme për të monitoruar shtëpinë, zyrën tonë ose të ngjashme 24 orë në ditë, nga kudo dhe në çdo kohë. Disa kohë më parë kemi arritur të rishikojmë Bateria e kamerës në qendër të vëmendjes, tani këto dy kamera të reja mbërrijnë në katalogun e produkteve Mbërtheni kamerën me tela y Mbërtheni baterinë e kamerës.

Kamerat e reja Stick Up Cams janë kamerat e para të Unazës që punojnë brenda dhe jashtë, duke përforcuar "Unazën e Sigurisë" nëpër shtëpi dhe lagje. Tani për tani, i pari që hyn në linjë është Ring Stick Up Wired Cam që mund të blihet zyrtarisht nga sot dhe në ditët e ardhshme do të arrijë modeli Ring Stick Up Cam Battery.

Bateria Ring Stick Up Cam dhe Stick Up Cam Wired ofrojnë zbulimin e lëvizjes, rezolucion të plotë HD 1080p, shikim natën, komunikim dykahësh, sirenë dhe një kënd të gjerë shikimi. Ngjitni karikimet me tela me tel përmes një furnizimi me energji mikro USB ose nga Power over Ethernet (PoE), i cili u jep përdoruesve një lidhje të besueshme me internetin, si dhe një karikim të vazhdueshëm. Për përdorim të brendshëm, Ring Stick Up Cams paraqet "Unazën e Sigurisë" brenda shtëpive në mënyrë që përdoruesit të njoftohen për çdo lëvizje të dyshimtë.

Këto janë funksionet kryesore

Mbërtheni kamerën me tela

 • Instalim i thjeshtë dhe DIY për ambiente të brendshme dhe të jashtme
 • Komunikimi i dyanshëm
 • 1080p video HD
 • Sirena
 • Vizioni i natës
 • Zbulimi i lëvizjes me zona të lëvizshme të personalizueshme
 • I papërshkueshëm nga uji (vlerësimi IPX5)
 • Lidhja e energjisë mbi Ethernet (PoE) dhe mikro-USB

Në rastin e modelit Mbërtheni baterinë e kamerës specifikimet dhe funksionet kryesore janë saktësisht të njëjtat gjëja e vetme që shton fuqinë e baterisë (kohëzgjatja e baterisë varet nga përdorimi i saj) dhe që është në përputhje me Paneli diellor unazor. Këto kamera të reja dhe pjesa tjetër e produkteve të firmës mund të gjenden në Unaza.com ju gjithashtu mund të blini produktet tuaja nga vetë faqja e internetit pa problem. Çmimi i vendosur nga këto kamera të reja është 199 € njësia. Këto kamera të reja Ring Stick Up do të jenë në dispozicion në: Mbretërinë e Bashkuar, Francë, Gjermani, Hollandë, Spanjë, Belgjikë, Danimarkë, Finlandë dhe Suedi, por përsëri mbani mend se Bateria do të jetë në dispozicion brenda disa ditësh.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.