Ngjyra të reja për kufjet Beats Studio3, BeatsX dhe Solo3

BeatsStudio3

Kufjet e Beats morën disa ndryshime pikërisht në kohën kur Google po zhvillonte ngjarjen e tij të veçantë dhe pa qenë kjo e shkurtër, kompania Cupertino që ne kujtojmë është pronari i firmës Beats nisur disa orë më parë ngjyra të reja në kufjet Beats Studio3, BeatsX dhe Solo3.

Në këtë rast mund të themi se nuk ka ndryshime përtej këtyre ngjyrave të reja, nuk duket se këto Rrahje janë të ndryshme brenda ose të ngjashme. Kjo është arsyeja pse ne themi se është thjesht një ndryshim estetik për këto kufje që Ne tashmë mund t'i gjejmë si në faqen e internetit të kompanisë ashtu edhe në dyqanet fizike.

Rreh Solo3

Beats Solo3 kësaj here shton dy ngjyra të reja, Sartin Gold dhe Saten SilverSiç mund ta shihni ose më mirë ta imagjinoni me emrin e ngjyrave, është e njëjta fund, por në ar dhe argjend. Në këtë rast, çmimi i tij është akoma 199,95 euro në të gjitha modelet dhe ngjyrat.

BeatsStudio3

Ne vazhdojmë me ndryshimet për Beats Studio3, në të cilën gjejmë ngjyrën e re të quajtur Camo pylli i gjelbër dhe rëra e shkretëtirës, e cila është e ngjashme me maskimin, por në goditje. Në këtë rast, ajo gjithashtu mban çmimin e shitjes me 349,95 eurot e saj.

RrahjeX

Më në fund BeatsX që gjithashtu marrin një ngjyrë të re në të cilën bashkohen e zeza dhe e kuqja. Në këtë rast, çmimet fillojnë me 99,95 euro dhe ne mund të gjejmë ngjyrat e ndryshme me këtë kombinim të ri për BeatsX tashmë të disponueshëm.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.