Ngjyra të reja për AirTag Leather Loop dhe AirTag Key Ring, por jo te Apple

Lak lëkure AirTag dhe Unaza kryesore e AirTag

Një nga tregjet më të mëdha që ka Apple nuk është për vetë pajisjet, por për aksesorët që është në gjendje të shesë për to. Kur AirTags u lançuan, aksesorët menjëherë i shoqëruan ato. Ne kemi gjithçka, nga zinxhirët kryesorë te etiketat e bagazhit prodhuar nga Hermés. Ky gumë nuk ndalet dhe kjo është arsyeja pse të reja kanë dalë në ngjyra të ndryshme. Por ndodh ashtu që disa nga ato ngjyra Apple nuk i shet ato për momentin, nëse jo ata janë shitës me pakicë të palëve të treta.

Përveç prezantimit të paketës së re të baterive MagSafe javën e kaluar, Apple prezantoi aksesorët e rinj Lak lëkure AirTag dhe Unaza kryesore e AirTag me ngjyra të azhurnuara, por duket se do të ketë më shumë hije zyrtare që do të vijnë, nëse listat ekzistuese të shitësve të palëve të treta janë të sakta. Për shembull, Amazon aktualisht ka mundësi shtesë ngjyrash AirTag Loop në Capri Blue dhe Citrus Pink, dhe të dy AirTag Leather Loop dhe AirTag Leather Key Ring janë në dispozicion në Meyer Lemon.

Ngjyrat shfaqen edhe në shitësit në internet të palëve të treta, por asnjëri prej tyre nuk shfaqet në dyqanin online të Apple. Të gjithë rishitësit rendisin ngjyra shtesë si në stok deri në gusht ose shtator, kështu që është gjithmonë e mundur që Apple t'i shtojë ato në dyqanin e saj në internet gjithashtu në atë kohë.

Duket se listat, të zbuluara nga përdoruesi i Twitter Epictechh, ato do të transportohen te konsumatorët në fund të gushtit. Uncleshtë e paqartë pse ato janë të listuara tani, dhe duket se Amazon i mori artikujt individualë më herët. Në total ekzistojnë katër elemente. Ato renditen të gjitha si të shitura nga Amazon sesa një shitës i palëve të treta.

Nga ajo që kemi mundur të vëzhgojmë, për momentin ata vetëm takohen në tregun amerikan. Ne do të duhet të jemi të durueshëm.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.