Një fluturim me dron tregon parkun e shkretë të Apple

Apple Park

Ashtu si kur ata po ndërtonin që ne kishim video me pamje nga droni pothuajse çdo javë me secilin prej përparimeve, tani kemi një tjetër video me pamje nga droni që tregon se sa i shkretë është tani. unaza e madhe e mollës dhe rrethinat e saj me rrugë të shkreta.

Mijëra punonjës janë ata që po qëndrojnë në shtëpi këto ditë për të parandaluar infeksionet e koronavirusit, kështu që fluturimi i kësaj pajisje pa pilot i një prej të njohurve të vjetër të procesit të regjistrimit të punës, Fushë mëkatare e Duncan, merrni një ajër fantazmë.

Qendra e unazës është plotësisht e zbrazët me tavolina dhe karrige të vendosura pa e shijuar askush atë hapësirë ​​kaq të madhe, siç janë pjesa tjetër e zyrave, Teatri Steve Jobs dhe vendet e tjera në këtë park gjigant Apple. Por gjëja më e mirë është shiko videon:

Kishte kaluar një kohë e gjatë që kur kishim një fluturim me dron mbi Apple Park dhe kjo për shkak të rregulloreve në fuqi në këtë hapësirë, por me askënd që të kontrollonte Sinfieldin e vjetër të mirë, ai e shfrytëzoi rastin për të fluturuar me dron përreth vendit përsëri Pa dyshim, një pamje vërtet mbresëlënëse që na çon në ato parime të ndërtesës në të cilën dronët ishin thelbësorë për të parë procesin e ndërtimit të këtij Parku të madh Apple. Tani vendi është bosh dhe shpresojmë që së shpejti të mbushet me inxhinierët dhe punonjësit tuaj. Tani për tani është koha për të ndaluar dhe kjo na lejon të shohim këtë video nga një zog në një pamje duke ndertuar totalisht vetem.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.