Një MacBook, një Mac mini dhe një iPad Pro. Bast për tetorin?

Kemi kaluar disa javë pas mbajtjes së fjalës kryesore se duket se kemi dashur më shumë produkte dhe dukej se në fjalën kryesore të Apple të 12 shtatorit, do të shihnim një Mac të ri që në fund nuk arriti. Tani pas disa ditësh në të cilat thashethemet duken të mbytura, shumë përdorues e shohin si mundësi për të parë një MacBook i ri, një Mac mini i rifreskuar dhe një iPad Pro Whatshtë ajo që kemi më afër këtij muaji tetor. 

IPad pa kufij

Nuk ka asnjë rrjedhje dhe asnjë të dhënë për kryesoren e mundshme

Normalisht është dy javë që kompania të dërgojë ftesat e mundshme në rast të mbajtjes së një ngjarje prezantimi dhe tani për tani nuk kemi asnjë lajm në lidhje me këtë, ata mund t'i lëshojnë ato brenda një jave apo edhe siç thonë shumë, jo t'i lëshojnë ato prandaj kryeni një azhurnim pa shfaqje.

Kjo shpesh ndodh me azhurnime të vogla në Mac, por në këtë rast nuk duket se Apple po konsideron një azhurnim të vogël ... Sidoqoftë, media kryesore nuk bën shumë zhurmë për versionet e reja dhe gjithçka mund të lihet procesori i ndryshimeve të vogla, tastiera ose të ngjashme. Apple kishte një vit të plotë në rendin e ditës dhe tani për tani ata kanë përmbushur iPhone, Apple Watch dhe iPad për studentët, por na mungojnë Macs dhe iPad Pro kështu që nuk mendojmë se ata do të vonojnë prezantimin e tyre gjatë edhe nëse lihen anash të një ngjarjeje ose rasti kryesor.

Ne do të shohim se çfarë do të ndodhë, por shumë prej nesh besojnë se jemi afër të shohim lajme në botën Mac, çfarë mendoni?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   marius dijo

    Për mua nëse nxjerrin një ajër macbook, me magsafe me një lexues SD disa usb ... me procesorë që nëse nuk janë të fundit janë të parafundit, me ssd të mirë. dhe ekran i retinës, nëse është tashmë 14 ″ do të ishte qumësht, për më pak se 1000 gjela deti, i lumtur, ai që kam është 5 vjeç mijëra kilometra xhungël shkretëtirë e udhëtuar, patagoni, tropikë, afrika ,,,, pluhur, lagështia ,,, shiu ,,,, nxehtësia e ftohtë and .dhe është akoma e re .. ato janë më të mirat nëse nuk bëni punë të kërkuar.