Një pajisje shtesë për të analizuar ëndrrën tuaj me iPhone

WakeMate, aksesor për iPhone

WakeMate, aksesor për iPhone

El aksesor i ri për iphone ne do të flasim për sot është një 'analizues i gjumit' që është pagëzuar WakeMate, po, është e drejtë, edhe një për listën e artikujve më kuriozë në lidhje me shkathtësinë smartphone i mollës.

WakeMate Kjo i lejon përdoruesit zgjohen në kohën më të përshtatshme, prandaj zgjidhni shembullin perfekt për të ndërprerë ciklin e gjumit. Për të përmbushur funksionet e tij, ai përfshin një brez dore, një sensor dhe një aplikim i cili punon me të iPhone.

Gjatë gjithë natës aplikim mbledh të dhënat e ëndrrës sonë dhe në përgjithësi zhvillon një analizë të hollësishme të saj; Një periudhë prej rreth njëzet minutash analizohet gjithashtu për të zgjedhur momentin e zgjimit, i cili do të jetë i lidhur dhe i përshtatshëm në përputhje me analizën e mëparshme.

El WakeMate Do të kushtojë rreth pesëdhjetë dollarë dhe do të jetë në dispozicion në fund të janarit.

Përmes | iPodTotal
http://www.ipodtotal.com/noticias/wakemate-analiza-tu-sueno-con-iphone


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.