Një rast për AirPods Pro shfaqet në skenë

Rasti AirPods Pro

Dhe është që thashethemet në lidhje me mbërritjen ose lëshimin e mundshëm të disa AirPod Pro me anulimin e zhurmës dhe diçka ndryshe nga AirPods aktuale po fluturojnë mbi rrjetin pa frenim dhe kjo është arsyeja pse me këtë rast që ata sapo kanë filtruar nga Kompania ESR na lë përsëri me "mizën pas veshit" siç thonë ata.

Në të vërtetë AirPods aktualë u lançuan këtë vit me disa risi, kështu që na duket pak e çuditshme që së pari, kompania Cupertino planifikon të lëshojë një gamë e re e AirPods të quajtur Pro, por kjo është ajo që vjen në formën e thashethemeve dhe padyshim që nuk mund ta injorojmë atë.

Zakonisht ndodh që Prodhuesit e aksesorëve marrin përmasat, peshën dhe në thelb shohin modelin e pajisjeve të reja muaj para se ato të dalin në treg për të prodhuar aksesorët e saj. Prandaj, është e mundur që ky rast të jetë në të vërtetë rasti për AirPods Pro të ri, megjithëse është gjithashtu e vërtetë që disa javë më parë pamë një rast të ngjashëm plastik dhe madje atë që dukej si kaseta e jashtme e kufjeve të reja. Sido që të jetë, kjo çështje bazohet në modelin ose modelin e mundshëm që pamë më parë, kështu që shumë pak kontribuojnë më shumë sesa konfirmojnë se ky më në fund mund të jetë dizajni i këtyre AirPods të rinj.

Nga ana tjetër, çështja e datave të lëshimit vjen në treg dhe kjo është pa dyshim e vështirë të parashikohet. Shumë media po hedhin bast për mbërritjen e tij para fundit të këtij muaji, të tjerët për tremujorin e parë të vitit të ardhshëm dhe të tjerët nuk e shohin të qartë fillimin e tij ... Me pak fjalë, bëhet fjalë për thashetheme dhe si të tilla ne duhet t'i lexojmë ato. Dëshironi një dizajn të tillë për AirPods të rinj?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.