Njihuni me aplikacionin Nokia Ovi Files për Mac OS X

Aplikacioni Nokia Ovi Files

Nokia ka nisur një aplikim mjaft interesante, ka të bëjë me Skedarët Nokia Ovi (Skedarët Nokia Ovi në anglisht), të cilat mund t'i përdorni me tuajin sistemi operativ i mollës, Mac OS X dhe me të cilat mund të shijoni një numër të madh të pronave, pajisjeve dhe përparësive që do ta bëjnë përvojën tuaj të përdoruesit një përvojë vërtet të këndshme.

La aplikacion për Mac OS X Skedarët Nokia Ovi le të kanë qasje në distancë në të dhëna ruhen në tuajin kompjuter asgjë më shumë dhe asgjë më pak se nga ti Telefoni celular Nokia ose, në vend të kësaj, nga ndonjë kompjuter ose mushama i lidhur me internet; kështu që, do të keni mundësinë të shihni tuajin dokumentet e rëndësishme, pictures që e keni ruajtur dhe madje shkarkoni skedarë dhe muzikë dhe ndani ato me përdoruesit e tjerë; gjithashtu një avantazh shumë i rëndësishëm është që përmes Skedarët Nokia Ovi ju gjithashtu mund të bëni kopje rezervë e juaj të dhëna në tuajin computadora, Një backup Asnjëherë nuk dhemb, është gjithmonë në kohë të ruash informacione të rëndësishme.

me Skedarët Nokia Ovi ju keni tuajat dokumente, imazhe y tingull gjithnjë pranë dhe mund t'i përdorësh ato edhe kur pajisja jote është jashtë linje. Për të marrë këtë aplikim ju thjesht duhet të krijoni një llogari Dosjet Ovi nga faqja zyrtare dhe më në fund e di se Skedarët Nokia Ovi ju jep rreth 10 GB hapësirë. Të interesuar ?.

Përmes | Skedarët.Ovi - MacLatino


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.