Nomad fillon një rast të ri për AirPods Pro

Rasti Nomad AirPods Pro

Firma Nomad është një nga markat që prodhon produkte cilësore për pajisjet tona dhe në këtë rast lëshon një fNjësi lëkure e thyer për AirPods Pro të ri nga Apple. Shtë një rast që i reziston motit të keq, gërvishtjeve dhe mbi të gjitha mbron këto kufje pa tela Apple në një mënyrë të jashtëzakonshme.

Këto mbulesa të reja janë në dy ngjyra, e kafta dhe e zeza. Nomad zakonisht i bën gjërat mirë dhe këto raste janë të ngjashme nëse jo të njëjtat me ato që përdoren në iPhone kështu që ky është një produkt me cilësi të lartë.

Rasti Nomad AirPods Pro

Çmimet e këtyre mbulesave janë në 34,95 dollarë Pra, edhe pse është e vërtetë ato nuk janë mbulesa të lira, cilësia e materialeve prodhuese dhe përfundimet janë të shkëlqyera. Nëse dëshironi të shihni modelet e disponueshme mund të përdorni direkt nga kjo lidhje me faqen e saj zyrtare, Ata së shpejti do të jenë në dispozicion në dyqanet e zakonshme, ndër të cilat ne nxjerrim në pah Macnificos në vendin tonë.

Hyrje e lehtë Porta rrufe, rrip për të varur AirPods Pro në kyç, predha polikarbonate të mbështjella me lëkurë Horween, një lloj tubi dritë në pjesën e LED që lejon shikimin e tij korrekt me kutinë e ndezur, siç mund të shihet në imazhe ose rreshtimi i mikrofibrave brenda kutisë janë disa nga detajet e kësaj kaseje kufjesh. Pa dyshim, cilësia e materialeve nuk është e diskutueshme në Nomad, pa e prekur atë jemi të sigurt se do të jetë me cilësi të shkëlqyeshme. Çmimi siç themi nuk është i lirë, por firma nuk ka pajisje të lira si të tilla kështu cilësia e tij është e jashtëzakonshme.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.