Nomad lëshon kutinë e re të papërshkueshme nga uji për AirPods Pro

Baza nomade plus mbulesa

Pas modelit të çështjeve për Nomad AirPods, Rasti i thyer, firma vë në dispozicion të përdoruesit të re Çështje Nomad Active Rugged, të cilat shtojnë atë lëkurë të papërshkueshme nga uji. Shumë prej jush mund të mendojnë se ne i kushtojmë shumë vëmendje kësaj kompanie, por ata po i bëjnë gjërat me të vërtetë mirë dhe kanë lansuar disa produkte spektakolare për pajisjet tona Apple dhe markat e tjera për një kohë të gjatë. Mbulesat e saj janë të cilësisë më të lartë.

Nomad Aktiv

Firma kaliforniane nuk ndalet së lëshuari produkte të reja pavarësisht nga fakti se jemi në një moment delikat për shumicën e kompanive dhe është se siç na tha një nga anëtarët e ekipit: «të qenit në shtëpi nuk na pengon të punojmë, ne besojmë që gjatë këtyre ditëve ekipi është duke punuar edhe pak më shumë ». Siç ndodh në shumë vende në botë, Nomad preket nga Covid-19 me punonjësit e tij të dizajnit dhe të tjerët që punojnë nga shtëpia, por kjo nuk do të thotë që ata të mos vazhdojnë të bëjnë një punë të shkëlqyeshme dhe në rastin e kësaj kasë / guaskë për AirPods Pro ne kemi provën.

Rezistenca e modeleve Active Rugged Case është më e madhe se në modelet e tjera, gjithashtu kjo nuk do të thotë se kemi të bëjmë me materiale lëkure me cilësi të lartë. E vërteta është se ndryshimet midis këtyre modeleve janë të pakta për sa i përket dizajnit, megjithëse ato kanë dallime midis modeleve. Modele të thyer ose Active Rugged.

Ju mund t'i merrni këto kopertina spektakolare tani në faqen e internetit të vetë Nomad dhe së shpejti, shumë shpejt, në shpërndarësit e zakonshëm në vendin tonë, i cili në këtë rast është dyqani Macnificos. Po, çmimi mund të jetë disi i lartë dhe mund të mos shikojmë një produkt për masat, por cilësia që ofron kjo firmë në produktet e saj vlen çdo qindarkë të euros dhe në këtë rast çmimi është gjithashtu i barabartë me modelin e mëparshëm.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.