NX Stand, për MacBook Pro tuaj

nxstand_macessity

Nëse jeni një nga ata që kanë një kompjuter portativ për të gjitha përdorimet, në atë rast ka më shumë gjasa që të keni një monitor të jashtëm me të cilin lidhni MacBook tuaj duke përdorur një port video out, siç bëj me Mini DisplayPort.

Me NX Stand ju mund të keni laptopin tuaj që zë hapësirën minimale të mundshme dhe të punojë, dhe gjithashtu do të keni katër porte shtesë USB 2.0, si dhe një vrimë për të vendosur hard diskun e jashtëm nëse dëshirojmë.

Nga ana negative është se laptopi po punon dhe është i mbyllur, diçka që nuk i lë kaq shumë frymë MacBook Pro dhe që mund të përfundoni ta vëreni ...

Burimi | Ueb -faqja e Apple


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.