Përdorni DNIe në Mac OS X

Firefox-çertifikatë-përjashtim

Ditën tjetër unë u detyrova të kryej një administratë me Thesarin dhe isha dembel për të virtualizuar Windows për këtë, kështu që Unë fillova të punoj për të përdorur DNIe në Mac tim, me një lexues të mijëra që janë shpërndarë kohët e fundit.

Dhe duke kërkuar në të gjithë uebin, Kam gjetur një faqe në internet ku ata e shpjegojnë atë në mënyrë të përsosur që nga fillimi i gjithçkaje, diçka thelbësore sepse një hap i rremë kur instaloni DNIe mund të na kushtojë që faqet të mos na vërtetojnë.

Le të shohim nëse djemtë jeni me fat si unë dhe shkon për herë të parë, edhe pse nëse përfundoni të dëshpëruar, virtualizimi mund të jetë zgjidhja juaj.

Udhëzues DNIe | Elok pocoaprieta


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Jose Luis Colmena dijo

    Unë i kam shtuar blogut tim një mbështetje regjistrimi duke përdorur DNIe, provojeni për të parë nëse funksionon si duhet