Kthimi i Apple në shkollë ju jep AirPods

Kthehu në shkollë

Ashtu si me kthimin në shkollë në vendet e tjera, Apple shton AirPods në blerjet e kolegjit. Për ta bërë këtë, ju duhet të bëni vetëm blerjen e një iPad ose një Mac me procesin e blerjes UNiDAYS dhe ju ata do të shtojnë disa AirPods përveç zbritjes. Në këtë kuptim, Apple e bën të lehtë dhe mund të themi se ka shumë mësues, prindër me fëmijë universitarë dhe staf administrativ të çdo qendre arsimore që kanë përfituar nga ky promovim i Apple.

Padyshim që Beats zbriten

Zakonisht kompania ofroi Beats Studio si pjesë e promovimit për kthimin në shkollë dhe në këtë rast firma i la këto mënjanë për t'i hapur rrugë AirPods. Duket se ndryshimi në çmim midis njërit dhe tjetrit nuk do të jetë problem për përdoruesit pasi që Beats po zënë vendin e pasmë në shitje spektakolare të AirPods Pro dhe AirPods të rinj.

Merrni AirPods falas kur blini një Mac ose iPad me çmime të arsimit. Shijoni AppleCare + për 20% më pak dhe kurseni në pajisje dhe më shumë. Konfirmoni që jeni student ose po punoni në një qendër në UNIDAYS. Me produktet e duhura të Apple, mund të arrini gjithçka që keni vendosur. Dhe për t'ju ndihmuar, Apple ofron çmime të veçanta për arsimim për studentët e kolegjit dhe universitetit, për prindërit që blejnë fëmijët e tyre në kolegj, dhe për mësuesit dhe stafin administrativ të të gjitha niveleve.

Për të hyrë në promovim duhet të jeni të regjistruar në UNiDAYS, kështu që vetëm këta përdorues mund të hyjnë në AirPods falas kur blini një Mac ose iPad.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.