Miu Magjik, përshtypjet e para

magjike-miu-i

Tashmë ka rënë pak shi që kur doli Miu Magjik, por nuk e kisha vendosur plotësisht që ta kapja. Tani po ju shkruaj dhe kam qenë me të për tre orë, por më duket si një jetë.

Miu është estetikisht i pabesueshëm, një vepër arti e bërë në Cupertino që nuk mund të mbetet pa u vërejtur nga të gjitha makijet. Saktësia e miut është e lakmueshme dhe gjestet e personalizuara me BetterTouchTool funksionojnë thjesht luksoze.

Ato janë 70 euro, por unë ju siguroj se janë 70 eurot më të mira të shpenzuara në jetën time. Estetika, saktësia, funksionaliteti dhe cilësia bashkohen për t'i dhënë jetë miut më të mirë në histori, të paktën për mua.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Zvicër dijo

    Kam marrë i7 dje me miun magjik, dhe duke qenë kaq i vogël mendoj se e bën paksa të vështirë të klikosh dhe të duhet të shkosh lart ose poshtë, në përshtypjen time do të kishte qenë pak më e madhe, aq më e përsosur Unë mendoj se kam hequr një peshë nga supet e mia, i cili ishte Miu i Fuqishëm.