The Incredibles, loja LEGO për Mac e disponueshme në 21 Nëntorin e ardhshëm

Deri tani është pothuajse e sigurt që të gjithë dashamirët e familjes Parr, e dinë që lansimi i lojës "The Incredibles", e cila përfshin tema nga dy filmat e Disney Pixar, The Incredibles dhe The Incredibles 2, është gati të dalë në treg për macOS . Dhe ata që nuk e dinë sepse tani ata tashmë kanë datën e fillimit të tij, 21 nëntorin tjetër.

Me këtë lojë ne do të jetojmë aventurat emocionuese të kësaj familje të veçantë që ndërthur luftën kundër krimit dhe jetën e tyre familjare. Padyshim që loja ka përveç veprimit të lojës, ndjeshmërinë e personazheve dhe atyre prekje humori që kemi mundur të shijojmë në filma.

Kjo është rimorkio prezantimi të kësaj loje në Youtube:

Eksploroni nivele të mbushura me veprim në një botë të shkëlqyeshme që përfshin qytetin e Municiberg, ku misioni juaj është të vendosni superviljet pas hekurave ... Dhe ku mund të zbuloni fuqitë e çmendura të Jack-Jack! Në këtë rast ne gjithashtu mund të bashkojmë forcat me familjen dhe miqtë dhe të ndërtojmë struktura të pabesueshme LEGO në një mënyrë bashkëpunimi për 2 lojtarë. Këto janë disa nga risitë kryesore të kësaj loje:

  • Modifikoni pamjen dhe fuqitë e karakterit tuaj duke përdorur një Përshtatës nga Edna Moda, stilistja e vogël, por përrallore e kostumeve.
  • Ndërtoni strukturat tuaja LEGO. Mblidhni Incrediladrillos dhe krijoni struktura të shkëlqyera për të çuar përpara aventurat tuaja.
  • Për të pastruar qytetin nga krimi, përfundoni misione të mbushura me aksione dhe mposhtni super villains portreti që kontrollojnë secilin rreth.
  • Përdorni më shumë se 100 karaktere në lëng. Zhbllokoni personazhe të veçantë nga universi Pixar, duke përfshirë Woody nga Toy Story, Merida nga Brave dhe Lightning McQueen nga Cars.

Sapo ato tregojnë më shumë të dhëna si specifikimet / kërkesat e çmimit ose minimumit për të qenë në gjendje të luajmë ne do t'i ndajmë ato me të gjithë ju. Për momentin ajo që kemi është data zyrtare e lansimit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.