Aksesorë Gri IMac Pro Space në shitje ndërsa furnizimet zgjasin

pajisje në gri hapësirë ​​për shitje vetëm kur rezervat zgjasin

Ishte çështje kohe para se Apple të vendoste të hiqte aksesorët gri hapësinorë që shoqërojnë iMac Pro të rikujtuar nga lista e shitjeve të saj. Kompania vendosi që ishte koha që iMac gri të zhdukej nga shitja për t'i hapur rrugë modeleve të reja. Tani aksesorët tuaj që mund të blihen veç e veç edhe ditët e tyre janë të numëruara.

Nëse ju pëlqen ngjyra gri hapësinore duhet të përfitoni, sepse Apple ka vendosur që është koha që pajisjet shtesë në atë ngjyrë dhe ato që shoqërojnë iMac Pro, të pësojnë të njëjtin fat si kompjuteri. Në këtë mënyrë ju mund të merrni vetëm një nga këto pajisje ndërsa rezervat zgjasin. Siç e shohim në faqja e shitjes së miut, tastierës ose trackpad Në ato ngjyra, ne jemi paralajmëruar që për momentin kemi njësi për shitje, por kur aksioni mbaron, ne mund t'i blejmë ato vetëm përmes palëve të treta ose të përdorura.

Shtë një hap i domosdoshëm, pas anulimit të kompjuterit tuaj iMac Pro .. Kur këto ngjyra të jenë shitur, ato do të jenë të disponueshme vetëm në një opsion argjendi.

Apple është duke lënë vend për modele të reja ata duhet të vijnë për të zëvendësuar modelet e vjetra. IMac Pro ishte një nga viktimat e para dhe tani aksesorët me të njëjtën ngjyrë pësojnë të njëjtin fat. Ne duhet t'i japim rrugë së ardhmes, iMac-it të ri me M1 të së cilës tashmë kemi një model në treg dhe me ngjyra dhe pajisje të ndryshme për t'u përputhur. Stili shumë mollë, keni gjithçka që përputhet dhe në të njëjtat ngjyra. Diçka që padyshim do të jetë një ide e mirë për një iMac Pro të ardhshëm.

Tani për tani nëse doni ose ju pëlqejnë aksesorët në atë ngjyrë gri hapësinore, mos hezitoni dhe merrni ato tani, para se të mbarojnë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.