Total War Saga: Paketa e zgjerimit TROY dhe MITHOS tani në dispozicion në macOS

Total War Saga: TROY dhe pako zgjerimi MITHOS

Ky edicion i Total War Saga: TROY është një markë e re pjesë e serisë fituese të çmimeve duke u fokusuar në Luftën legjendare të Trojës, lojtarët do të futen në këpucët e heronjve të lashtë dhe do të zgjedhin anën për luftën në qytetin e Trojës.

Frymëzuar nga Iliada dhe ringjallur përmes serisë së lojërave strategjike të vlerësuara me çmime, loja sjell kombinimin e menaxhimit të madh të perandorisë të bazuar në kthesë dhe Beteja spektakolare në kohë reale në zemër të Luftës së Trojës.

Total War Saga: TROY dhe pako zgjerimi MITHOS

Ky zgjerim i ri që tashmë është në dispozicion nga platforma e lojrave STEAM për përdoruesit e Mac ka një çmim që ndryshon nga 37 euro në 51 të versionit Saga e Luftës Total: TROY dhe MITHOS paketë zgjerimi.

Në këtë epokë legjendare, heronjtë takohen në Tokë. Në një akt që tronditi botën, Parisi i guximshëm, princi i Trojës, ikën me mbretëreshën e bukur të Spartës. Ndërsa lundrojnë larg, mbreti Menelaus e mallkon atë. Ai betohet se do ta sjellë gruan e tij në shtëpi, pavarësisht kostos!
Luftoni për të shpëtuar ose pushtuar mbretërinë e Trojës si një nga tetë heronjtë ikonikë, duke filluar nga luftëtari famëkeq Akili deri te mbrojtësi fisnik Hektori te Princi rebel Paris dhe mbreti hakmarrës Menelaus.

Për ata dashamirës të sagës së lojës Total War, ky zgjerim i ri nuk mund të humbasë dhe që nga e enjtja e kaluar, 2 shtator, tashmë është në dispozicion për blerje.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.