Pako prej 10 aplikacionesh për të zgjedhur për 39 dollarë. Mac 'Zgjidh një Pako' 2017

Ka kaluar një kohë e gjatë që kur kemi sjellë një pako aplikacionesh në internet dhe çfarë mënyre më të mirë për ta bërë këtë sesa me këtë: Mac 'Pick a Bundle' 2017. isshtë një paketë aplikacionesh që mund t'i zgjedhim sipas dëshirës tonë dhe që janë të orientuara drejtpërdrejt në fotografinë në Mac. Nëse duam të gjithë paketën mund ta marrim për 99 dollarë Por gjëja logjike në këtë lloj pakoje është se disa nga këto aplikacione nuk janë aq të rëndësishme për përdoruesin ose përdoruesi kërkon vetëm dy ose tre prej tyre për të punuar. Në çdo rast ne kemi dy opsione në dispozicion dhe kjo do të varet nga nevojat tona për të bërë blerjen totale ose thjesht ato 10 aplikacione.

Duhet të theksohet se kjo pako ka qenë aktive për ca kohë dhe kjo është arsyeja pse në disa nga aplikacionet tuaja nuk janë më licenca dhe shfaqen si të shteruara, por ne ju këshillojmë vizitoni uebfaqen dhe zgjidhni drejtpërdrejt ato që mund të jenë të dobishme për ju. Nga ana tjetër, është normale në këto raste që ne të interesohemi vetëm për një, dy ose tre aplikacione që shfaqen në pako, por nëse pjesën tjetër mund ta kemi me të njëjtin çmim, atëherë gjithçka që marrim me vete.

Disa kohë më parë këto pako ishin vërtet të shpeshta në ueb dhe pak nga pak ato janë zhdukur, ne imagjinojmë se interesi i përdoruesve mund të jetë më i vogël ose thjesht që nuk paguan për zhvilluesit, por në çdo rast nëse zbulojmë më shumë Ne do t'i ndajmë këto "paketa" të aplikacioneve me çmim të ulët me të gjithë ju. Në këtë rast Mac 'Zgjidh një Pako' 2017, është vetëm 1 ditë larg kështu që mos prisni shumë nëse doni të merrni aplikacionet për atë çmim.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.