Star Wars: Empire At War, ul çmimin për një kohë të kufizuar

Shijoni lojërat e Star Wars për Mac me gjysmë çmimi për një kohë të kufizuar

Përsëri një lojë e veteranëve të Star Wars që është në shitje për një kohë të kufizuar. Në këtë rast është lojë mitike Star Wars: Empire At War, me të cilën ne do të duhet të pushtojmë më shumë se 80 vende tokësore dhe hapësinore, duke përfshirë Kashyyyk, Tatooine dhe Dagobah, secili me avantazhin e vet strategjik në lojë.

Mund të themi se kjo lojë është liqen më shumë sesa një lojë e mbledhjes së burimeve dhe ne do të hyjmë në rolin e disa prej tyre personazhet më ikonë të Luftërave të Yjeve si: Obi-Wan Kenobi, Luke Skywalker, Darth Vader dhe Boba Fett.

Nga jeta e ushtarëve deri në vdekjen e planetëve, në këtë episod ne do të jemi komandanti galaktik. Shtë një kohë e luftës civile galaktike dhe do të jetë koha për të marrë frenat e Rebelimit ose për të marrë kontrollin e Perandorisë. Vendimmarrja në këtë episod është thelbësore për të na çuar në fitoren përfundimtare. Nga komandimi i trupave individuale, te anijet kozmike duke shtuar Yllin e fuqishëm të Vdekjes do të jetë puna jonë në këtë lojë. Çdo vendim ndikon në betejën e ardhshme dhe çdo betejë ndihmon në formësimin e fatit të galaktikës.

Tani për një kohë të kufizuar loja është në dispozicion në Mac App Store për 10.99 euro. Para se të filloni ta blini, është e rëndësishme që të rishikojmë kërkesat minimale që kërkohen për këtë lojë janë: Procesori i CPU-së: Intel chipset / 1.8 GHz / memorie: 512 MB / hapësirë ​​në disk të ngurtë: 4.0 GB hapësirë ​​të lirë në disk / (ATI): Radeon X1600 ose më mirë; (NVidia): GeForce 7300/128 MB VRam ose më mirë.

Aplikacioni nuk është më i disponueshëm në App Store

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.