Personalizoni dokumentet tuaja me më shumë se 2.000 imazhe të ndryshme për vetëm 1 euro

Përsëri flasim për një aplikacion që është në shitje për një kohë të kufizuar. Sot është radha e një aplikacioni që vë në dispozicionin tonë më shumë se 2.000 imazhe për PowerPoint, përveç një numri të madh të shablloneve, me të cilat ne mund të bëjmë gjithçka që vjen në mendje të bëhet e vërtetë.

Modeli i Infographics për PPT, ka një çmim të zakonshëm në Mac App Store prej 19,9 euro, por gjatë ditës së sotme dhe nesër, ne do të jemi në gjendje të shkarkoni atë për vetëm 1,09 euro, një ofertë që nuk mund ta humbasim nëse çdo herë që duhet të krijojmë një prezantim, bëhet e vështirë për ne.

Infographics vë në dispozicionin tonë një numër të madh mjetesh me të cilat mundemi ilustroni prezantimet tona të krijuara në PowerPoint. Në këtë mënyrë, secili prezantim do të ofrojë më shumë se rezultate spektakolare. Brenda këtij aplikacioni, ne mund të gjejmë modele të të gjitha llojeve, nga grafikët dhe diagramet, përmes hartave të qyteteve dhe vendeve të rregullueshme, si dhe një numër të madh të flamujve, simboleve kombëtare.

E gjithë kjo në kombinim me numrin e madh të shablloneve në dispozicion, e bëjnë këtë aplikacion një më shumë se thelbësor në jetën e përditshme të të gjithë atyre që kanë nevojë të krijojnë këtë lloj dokumenti. Të gjitha imazhet, janë në dispozicion me sfond transparent, gjë që na lejon t'i vendosim atje ku duam të përfitojmë nga ngjyra e sfondit të diapozitivit ose dokumentit në fjalë.

Përveç kësaj, ne gjithashtu mund të modifikoni madhësinë e tyre për ta rregulluar atë në hapësirën që kemi në dispozicion. Edhe pse Infographics nga PowerPoint është në dispozicion për t'u përdorur nga Microsoft PowerPoint, ne gjithashtu mund të përdorim imazhet në dispozicion në çdo aplikacion tjetër si Microsoft Word, Excel, Pages, Numrat ose Kryesore. Sigurisht, modelet e disponueshme mund të hapen dhe modifikohen vetëm me softuerin e krijimit të diapozitivave.

Për të qenë në gjendje të përdorni Infographics për Modele, është e nevojshme të keni Microsoft Office 2011 ose me vone. Kërkon OS X 10.11 dhe është i pajtueshëm me procesorët 64-bit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.