Personalizoni fotot tuaja me Artistry Photo Pro për vetëm 1 euro

Smartphone-i ynë është bërë mjeti kryesor, nëse jo i vetmi për të kapur momentet më të mira, qoftë në një udhëtim, në një festë, në një ngjarje të veçantë ... Në Dyqanin e Aplikacioneve iOS ne kemi një numër i madh i aplikacioneve që na lejojnë të redaktojmë imazhet e marra mbi progresin.

Por nëse vërtet dëshironi të merrni rezultate të mira, është gjithmonë e këshillueshme që ta realizoni këtë botim në një kompjuter dore vetëm sepse na ofron një ekran më të madh, por edhe sepse aplikacionet e disponueshme ato na ofrojnë shumë më tepër funksione. Nëse jeni duke kërkuar për një aplikacion për të redaktuar fotot tuaja të preferuara, Artistry Photo Pro, i disponueshëm për një kohë të kufizuar për 1,09 euro, mund të jetë një zgjidhje ideale.

Artistry Photo Pro vë në dispozicionin tonë një numër të madh mjetesh që na lejojnë rregulloje praktikisht çdo detaj të fotografive tona, jo vetëm rregullimet tipike të ngjyrës, shkëlqimit, ngopjes dhe të tjerëve, por gjithashtu na lejon të ulim nivelin e zhurmës, të shtojmë filtra për të personalizuar imazhet ...

Gjithashtu, faleminderit tuaj mjet i fuqishëm i përzgjedhjes, ne mund të modifikojmë vetëm pjesë të imazhit, të tilla si sfondi, për të aplikuar një efekt të turbullt, për të ndriçuar qiellin më shumë, për të eleminuar objekte ose subjekte që ose nuk duhet të kishin qenë kurrë atje ...

Me Artistikën mund ta realizojmë më shumë se 90 cilësime në fotot tona, shtoni më shumë se 100 efekte të ndryshme. Për më tepër, është i pajtueshëm me Touch Bar dhe me shtesat e aplikacionit Photos, në mënyrë që të mund të hapim direkt imazhet për t'i redaktuar, ndërsa i shikojmë në aplikacionin Photos të Mac-ut tonë.

Artistry Photo Pro ka një çmim të rregullt në Mac App Store prej 22,99 euro por për një kohë të kufizuar mund ta marrim për vetëm 1,09 euro, një zbritje fantastike që nuk mund ta humbasim nëse kemi kërkuar një aplikacion që na lejon të modifikojmë shpejt dhe lehtë fotografitë që marrim me smartphone-in tonë ose me ndonjë pajisje tjetër.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.