Personalizoni ngjyrën e AirPods Pro tuaj me deri në 58 lloje falë ColorWare

ColorWare

Nuk është hera e parë dhe as nuk do të jetë e fundit që flasim për Colorware, një kompani që na lejon të blejmë AirPods në çdo ngjyrë. Për disa ditë, jo vetëm që na lejon të blejmë AirPods të gjeneratës së dytë në një numër të madh ngjyrash, por gjithashtu, mund ta marrim AirPro në të njëjtat variante.

Shumë ishin thashethemet që rrethuan fillimin e gjeneratës së dytë të AirPods dhe më vonë AirPods Pro në të cilën ai foli për mundësia që Apple të lëshojë më shumë variante, përveç të bardhës në treg. Për fat të keq kjo nuk ka qenë rasti, dhe ngjyra e vetme në dispozicion për të gjithë gamën e AirPods është e bardha.

ColorWare

ColorWare na lejon të zgjedhim midis ngjyrave të forta metalike si për AirPods ashtu edhe për rastin e karikimit. Të tre elementët që përbëjnë grupin AirPods (gryka e majtë, gypi i djathtë dhe kutia e karikimit) nuk duhet të jenë të së njëjtës ngjyrë, ne mund t'i japim asaj një prekje personale dhe unike.

Çmimi ndryshon nëse përdorim vetëm ngjyra të forta (më lirë). Çmimi i AirPods Pro që zgjedh një ngjyrë të ngurtë është 389 dollarë. Nëse duam ngjyra metalike, çmimi rritet në 439 dollarë. Mbani në mend se Ngjyrën do ta gjejmë vetëm në pjesën e jashtme të kutisë së karikimit dhe në kufje, jo në jastëk. Brenda kutisë së karikimit do të mbetet e bardhë.

Por kjo kompani jo vetëm që na lejon të blejmë AirPods dhe AirPods Pro Praktikisht në çdo ngjyrë dhe përfundim që ju vjen në mendje, kjo gjithashtu na lejon të blini kontrollorë të personalizuar të konsolës, edicione speciale të PS4 Pro, kontrollues dhe Nintendo Switch, si dhe lëkura të ndryshme për modelet e reja të iPhone, lëkurat që ngjiten pajisja sikur të ishte ngjyra e vërtetë e së njëjtës.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.