Photoshop CC tashmë ka një datë zyrtare të publikimit

Qerpiç

Adobe ka befasuar botën duke njoftuar ndryshime drastike Në qasjen e tij me Photoshop, ai ndryshoi integrimin në Creative Suite për të kaluar në Creative Cloud, duke i mbështetur shërbimet e tij në re dhe duke na treguar karakteristika të reja interesante.

Për të ngarkuar

Para se të kuptoja që një përdorues normal do të dëmtonte të kalonte pagën e një muaji për të pasur Photoshop, por me sistemin e pajtimit që Adobe propozon për Photoshop CC kjo nuk do të jetë problem. Do t'i bëjë planet në dispozicion të përdoruesit duke filluar nga 19,99 dollarë, një shifër shumë e ulët që do të na lejojë të shijojmë të gjithë fuqinë e Photoshop për shumë pak para.

Nisja zyrtare është në 17 qershor, kështu që ne jemi akoma dy javë larg nga të gjithë që të mund të kenë qasje të përhershme në versionin e ri të Photoshop, një nga më të priturat ndonjëherë, veçanërisht për shkak të Smart Focus të njoftuar, i cili do të na lejojë të përqendrohemi dhe të mjegullohemi virtualisht për shije dhe që nëse punon ashtu si ka bërë në demos që mund të jetë një element i përdorur gjerësisht në të gjithë botën.

Sapo del në treg Ne do te perpiqemi dhe ne do t'ju tregojmë atë që kemi menduar, kështu që tani jini të durueshëm dhe shpresoni se nuk ka mbetur aq shumë për ne që ta shijojmë atë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.